10 MARCA REWANŻ ŚWIERZBIŃSKI vs MURASZKIN, GUDEL I INNI

Już 10 marca w Białymstoku odbędzie się pierwsza tegoroczna gala grupy Chorten Boxing Production, kierowanej przez Dariusza Snarskiego.

W głównej walce wieczoru dojdzie do rewanżu Roberta Świerzbińskiego (18-7-2, 3 KO) z Iwanem Muraszkinem (3-2-1, 1 KO). Obaj panowie spotkali się już trzy lata temu i wówczas po czterech rundach sędzia Molenda wytypował remis. Tym razem zaboksują na dystansie sześciu rund w limicie wagi średniej.

Kibicom pokaże się również niepokonany Timur Kuzachmedow (3-0-2, 1 KO). Ukrainiec boksujący regularnie w Polsce skrzyżuje rękawice z Białorusinem Ilją Rełckim (9-17-1, 5 KO). Podlaskim fanom boksu zaprezentuje się też miejscowy Piotr Gudel (6-2-1, 1 KO). Polak występujący w limicie wagi piórkowej zmierzy się z Andriejem Nurczyńskim (9-27-5, 7 KO). Na ringu zawodowym zadebiutuje zawodnik wagi ciężkiej z Ukrainy - Oleksandr Babanow.

Ponadto wystąpią pięściarze boksu amatorskiego z podlaskich klubów, którzy powalczą z zawodnikami z Litwy oraz Ukrainy. Pierwszy gong zabrzmi o godzinie 18:00 w hali SP 50 Pułaskiego 96. Impreza jest dofinansowana z budżetu miasta Białegostoku.

A jako że kamera BOKSER.ORG jest prawie wszędzie, przypominamy Wam pierwsze starcie Świerzbińskiego z Muraszkinem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.