LONDYN: YARDE, DUBOIS I GORMAN ZGODNIE PRZED CZASEM

Tony Averlant (26-10-2, 5 KO) to znany francuski twardziel, który miał dać Anthony'emu Yarde (15-0, 14 KO) kilka rund więcej niż inni. I wywiązał się ze swoich obowiązków znakomicie.

Co prawda piekielnie mocny fizycznie londyńczyk od początku dominował, głównie swoją agresją i właśnie siłą, ale Averlant dzielnie odpierał te ataki, ładnie operował lewym prostym i szukał szansy w kontrze prawą ręką. Napór niepokonanego Yarde nie malał i przełamanie nastąpiło w szóstej rundzie po haku na korpus. Francuz dotrwał do kolejnej odsłony, lecz kiedy zabrzmiał gong na ósmą rundę, pozostał już w narożniku. Tym samym Anthony obronił pasy WBO European i WBO Inter-Continental w wadze półciężkiej.

W Londynie wygrane do swoich rekordów dopisało również dwóch angielskich prospektów królewskiej kategorii. Ten mniej znany Nathan Gorman (12-0, 10 KO) zastopował Morgana Dessaux (4-2, 4 KO) w drugim starciu, zaś szykowany przez niektórych na przyszłego mistrza Daniel Dubois (7-0, 7 KO) pokonał przez TKO w końcówce trzeciej rundy niezwyciężonego dotąd DL Jonesa (8-1-1).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sjerrg
Data: 25-02-2018 04:50:28 
dubła to fizol
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-02-2018 07:43:55 
Yarde bedą z niego ludzie. Wygląda na niezłego konia powinien pomyśleć nad kategorią wyżej.
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 25-02-2018 09:53:25 
Dubois i Yarde ciekawe prospekty.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 25-02-2018 11:01:21 
teanshin fakt yarde to koń wielki umięśniony jak na półciężką ale w cruser są od niego więksi i wyżsi jak Mistrzowie Gasssijev ,Usyk.czy Bredis , Dorticos
Jak tak się będzie rozwijał Yarde to za 1.5 roku może go puszczą na Kovaleva , Bivol lub Betrbijeva narazie niech zawalczy z kimś groźnym z zaplecza czołówki np. felix Valera ,
joe Smith Jr , Marcus browne jak z którymś znich wygra to już może startować do eliminatora.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 25-02-2018 12:56:34 
Yarde i Dubois to piesn przyszlosci. Nie ma co ich za szybko wysylac na topowych zawodnikow. Za kilka lat mlodziutki i swietnie wyszkolony technicznie Dubois moze byc w samym topie HW. Yarde to na ten moment troche przerost formy nad trescia. UK jest teraz kopalnia talentow i prawdziwa Mekka boksu.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 26-02-2018 10:05:42 
Zazdroszczę Anglikom bokserów w niemal każdej kategorii wagowej. Yarde wygląda niesamowicie w ringu, ma idealne warunki do półciężkiej i moim zdaniem zdominuje tą wagę w ciągu 2 lat. Słuchałem z nim rozmowy w której wyglądał na ułożonego chłopaka, który po prostu kocha trenować.
Dubois to w mojej ocenie jeszcze większy talent, wystarczy dodać, że od Yarde'a jest o 6 lat młodszy... Imponuje mi spokój z jakim rozprawia się z rywalami i niesamowita siła tego chłopaka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.