WALKA TETE vs NARVAEZ PRZEŁOŻONA NA GALĘ FRAMPTON vs DONAIRE

Ostatecznie 21 kwietnia w Belfaście dojdzie do pojedynku o tytuł mistrza świata federacji WBO w wadze koguciej pomiędzy Zolanim Tete (26-3, 21 KO) a Omarem Narvaezem (48-2-2, 25 KO).

Początkowo walka obu panów miała się odbyć 10 lutego w Londynie, jednak podczas przebieżki na piasku reprezentant RPA nabawił się urazu łydki i wszystko trzeba było odłożyć. Teraz promotor Frank Warren poinformował, że udało mu się dopisać tę walkę do karty kwietniowej imprezy w stolicy Irlandii Północnej, gdzie w głównym daniu wieczoru zobaczymy starcie Carla Framptona z Nonito Donairem.

W swoim ostatnim występie, który miał miejsce 18 listopada, Tete w ciągu zaledwie 11 sekund znokautował Siboniso Gonyę. Narvaez przed dwoma tygodniami na rozgrzewkę pewnie wypunktował przeciętnego Jesusa Vargasa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: drenq1607
Data: 16-02-2018 08:29:21 
Droga redakcjo,
po raz kolejny w miniaturce na stronie głównej wrzucane jest zdjęcie nie Zolaniego Tete, a jego pogromcy - Morutiego Mthalane. Prosiłbym o poprawienie tego, bo strasznie kuje w oczy taki błąd ;) Pozdrawiam.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-02-2018 09:07:25 
Lubię tego Tetę.. Kiedyś był tu nawet artykuł specjalnie o tym pięściarzu..
Narvaez to stary wyjadacz. Był niepokonany do walki z Donaire, ale Filipino Flash i tak nie dał rady go zastopować. Inoue się za to po nim przejechał..
Myślę że Zolani także to zrobi..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.