RYWAL BRONERA RÓWNIEŻ ARESZTOWANY

To się dobrali. Tego samego dnia, w którym poinformowano o aresztowaniu Adriena Bronera (33-3, 24 KO), na jaw wyszło, że niedawno zatrzymany został też jego najbliższy rywal Omar Figueroa Jr (27-0-1, 19 KO.

BRONER ZNOWU ARESZTOWANY >>>

Bronera aresztowano za napaść seksualną w centrum handlowym w Atlancie. Figueroa natomiast 29 stycznia został zatrzymany w Kalifornii za jazdę pod wpływem alkoholu. Areszt opuścił po tym, jak zobowiązał się do stawiennictwa w sądzie. Na sali sądowej ponownie ma się pojawić 26 marca.

Walka Broner-Figueroa została zaplanowana na 21 kwietnia. Będzie to finałowy eliminator do walki o pas WBC w wadze super lekkiej. O wakujący tytuł 17 marca powalczą Jose Ramirez (21-0, 16 KO) i Amir Imam (21-1, 18 KO).

Rzecznik telewizji Showtime, która ma transmitować pojedynek Broner-Figueroa, poinformował, że stacja jest zaniepokojona doniesieniami na temat obu pięściarzy i będzie monitorować rozwój wydarzeń. Nie wykluczył, że wobec zawodników zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gluton
Data: 14-02-2018 13:41:47 
Tequilla to chyba słaby pomysł na suplement diety sportowca przed walką życia...
 Autor komentarza: Sajgonski
Data: 14-02-2018 13:45:02 
"Bronera aresztowano za napaść seksualną w centrum handlowym w Atlancie." - W poprzednim newsie było napisane, że klepnął jakąś kobietę w tyłek. Czy to jest napaść seksualna?
 Autor komentarza: Sajgonski
Data: 14-02-2018 13:49:19 
Odnośnie alkoholu, Masternak w którymś wywiadzie mówił że chyba 100ml czystego alkoholu nie robi zdrowemu człowiekowi żadnej różnicy i nie ma w ogóle na niego wpływu. Śmiał się, że będą mówić że nieustannie łoi wódkę. Jednak komu jak komu, to Masterowi akurat wierzę. Jednak bohater newsa musiał nie skończyć na przysłowiowej setce do obiadu, bo w Kalifornii dozwolony limit to 0,8 promila. Dobrali się z Bronerkiem, oj dobrali :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.