JACOBS UCIEKA PRZED CHARLO? 'TO NIE UCIEKANIE, TYLKO BIZNES'

Ronnie Shields, trener Jermalla Charlo (26-0, 20 KO), znany też ze współpracy m.in. z Arturem Szpilką, nie sądzi, aby Daniel Jacobs (33-2, 29 KO) bał się jego podopiecznego.

Jacobs zmierzy się w kolejnym pojedynku z Maciejem Sulęckim (26-0, 10 KO). Walkę pokaże telewizja HBO i będzie to dla Jacobsa drugi występ od czasu podpisania kontraktu z brytyjskim promotorem Eddiem Hearnem.

OFICJALNIE: JACOBS-SULĘCKI 28 KWIETNIA! >>>

Kiedy Jacobs przeszedł do HBO, Charlo, którego walki pokazuje konkurencyjna stacja Showtime, stwierdził, że jego rodak przed nim ucieka.

- Myślę, że to nie uciekanie, tylko biznes. Bokser jest gotowy walczyć z każdym, ale trzeba pamiętać o aspekcie biznesowym. Daniel dostał ofertę na sześć walk, zaproponowano mu dobre pieniądze. Jermall zrobiłby na jego miejscu to samo. Nie sądzę więc, by Daniel przed kimkolwiek uciekał. Po prostu podjął dobrą biznesową decyzję - skomentował Shields.

Pojedynek Jacobs-Sulęcki odbędzie się 28 kwietnia w hali Barclays Center na Brooklynie. Na terenie tego samego obiektu 3 marca Charlo zaboksuje z Hugo Centeno Jr (26-1, 14 KO), który jedynej porażki w karierze doznał z rąk Sulęckiego w czerwcu 2016 roku. Polak wygrał wtedy przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 11-02-2018 12:16:22 
Słusznie prawi Shields..
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 11-02-2018 13:42:39 
Posądzać Jacobsa, że przed kimś ucieka to rzeczywiście trzeba mieć nasrane w głowie. A Charlo niech lepiej się zastanowi nad tym czy dalej chce walczyć na Showtime. Jacobs HBO, Golovkin HBO, Canelo HBO. Jeśli dojdzie w końcu do tego, że Charlo dostanie swoją szansę w walce o pas, to w przypadku przetargu, ani z Golovkinem, ani z Rudym nie będzie miał większych szans, bo to jeszcze nie jest duże nazwisko, żeby Haymon wykładał na niego miliony.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 11-02-2018 13:44:08 
Jakoś Wilder nie patrzy na biznes a zarobiłby dawno więcej niż wszystkie jego walki.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 11-02-2018 16:23:59 
Jacobs przeceniany. Slizgal sie z Golowkinem tak naprawde ani przez moment nie probujac tej walki wygrac (gdyby sprobowal, poszedlby na dechy).

Sulecki podjal zla decyzje o walce z Jacobsem. Nic mu ona nie da, szanse ze wygra z tak obslizglym wezem niewielkie - po prostu podjarali sie oferta, a za tym nie poszlo myslenie dokad tak naprawde Sulecki powinien teraz zamierzac. Sportowo oczywiscie fajny test, ale jednak bedac na tak dobrej pozycji, brac taka sliska walke...
 Autor komentarza: Luton
Data: 12-02-2018 02:47:05 
W końcu jakiś przedstawiciel świata boksu, który nazywa rzeczy po imieniu. Dlaczego jedni bokserzy unikają innych. Bravo Shields
 Autor komentarza: starycap2
Data: 13-02-2018 18:44:17 
Jacobs ślizgał się z GGG i jest przeceniany-większych głupot nie czytałem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.