MAYWEATHER POWAŻNIE MYŚLI O UFC? 'POROZMAWIAMY O TYM'

Stephen Espinoza, szef sportu w amerykańskiej telewizji Showtime, zapowiedział, że porozmawia z Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) o potencjalnej walce w MMA.

W ostatnich dniach zaroiło się od plotek na temat możliwego startu niespełna 41-letniego Amerykanina w nowej dyscyplinie. Początek dał im sam Mayweather, który zamieścił w mediach społecznościowych krótkie nagrania, na których stoi nie w ringu, tylko w oktagonie.

"Money" Floyd ma się wkrótce udać do Minnesoty, gdzie spotka się z Espinoą. Ewentualny występ w MMA ma być jednym z tematów rozmów.

- Jest na to szansa. Jak Floyd o czymś pomyśli, to potem to zrealizuje. To on wymyślił walkę z Conorem McGregorem. Jeśli będzie tego chciał, to do tego dojdzie - oznajmił Espinoza.

W sierpniu ubiegłego roku Mayweather pokonał debiutującego w zawodowym boksie McGregora w dziesiątej rundzie walki w Las Vegas. Irlandczyk podkreśla, że Mayweather zyskałby olbrzymi szacunek, gdyby odważył się wejść do oktagonu i spotkać z nim w rewanżu.

- Zyskałbym do niego szacunek. Jeśli to jednak tylko hype, to będzie go to prześladować do końca jego dni. Ja powiedziałem, że coś zrobię, a potem to zrobiłem. Teraz jego kolej - oznajmił mistrz UFC w wadze lekkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ArktycznaMalpa
Data: 02-02-2018 11:20:54 
TO JAKIES BZDURY
PRZECIEZ MMA JEST NA ZUPELNIE INNYM PULAPIE FINANSOWYM
UFC PLACI NAJWIEKSZYM GWIAZDOM PO KILKA MILIONOW TYMCZASEM FLOYD OSTATNICH KILKA WALK WALCZYL ZA SETKI MILIONOW XD
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 02-02-2018 11:34:12 
Nazwiska zarabiaja pieniadze i niewazne w jakiej dyscyplinie wystapi Floyd z Irlandczykiem ,wazne ze potrafia to sprzedac ,pewnie ludzie by kupili nawet gdyby szczali do celu
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 02-02-2018 12:30:44 
Nie ma sensu przeżywać jak woźny dzień nauczyciela, "celebryci" muszą co jakiś czas coś paplać by gawiedź o nich nie zapomniała. Takie "zapowiedzi" nic nie znaczą. Jak się coś wyklaruje to dopiero będzie co komentować.
 Autor komentarza: fext
Data: 02-02-2018 12:33:07 
Pic na wodę. W MMA Floyd przegrywa z każdym, włącznie z początkującymi nastolatkami, trenującymi od dwóch lat. W boksie jego największym atutem była fantastyczna obrona i praca nóg. Gość był po prostu nie do trafienia, krzywdy nie zrobiła mu nawet taka ofensywna maszyna jak Pacman. Tyle że w UFC nikt nie będzie się z nim boksował, tylko z miejsca sprowadzą go do parteru albo odbiorą nogi low-kickami, do których w swoim wieku już się nie przyzwyczai i wtedy rozwalą nawet w stójce.

Oczywiście za kolejne setki milionów może wyjść w MMA do McGregora, nie tracąc czystego konta w boksie, jednak dla każdego, nawet bardzo młodego przedszkolaka musi być jasne, że cała impreza to wyłącznie ordynarny skok na kasę, tyle że z odwróconymi rolami. W oktagonie to Conor będzie holował Mayweathera przez dwie albo trzy rundy udając, że ten stanowi jakieś zagrożenie a potem wykończy go w jakiś niezbyt poniżający sposób, stosując jakieś duszenie albo dźwignię na rękę. Po wszystkim obaj pójdą na piwo, uradowani z kolejnych fortun na kontach.
 Autor komentarza: pasozyd
Data: 02-02-2018 13:44:25 
Ja chetnie zobaczyl bym Mayweathera w oktagonie
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 02-02-2018 13:50:58 
I co Floy przegra taki pojedynek ale nie splami rekordu jaki osiągnął w boksie, poza tym zarobi kupę kasy i tak naprawdę nic się nie stanie, aha pokaże że bokser w klatce nie ma szans tak samo jak zawodnik mma w ringu.
Wszyscy będą zadowoleni o obłowieni a sam pojedynek będzie przyciągnie jeszcze więcej kibiców niż pierwszy bo wrogowie Mayweathera będą chcieli zobaczyć jego porażkę natomiast sympatycy tego drugiego rewanż.
 Autor komentarza: blazini86
Data: 02-02-2018 20:48:40 
Powstała już nawet symulacja debiutu Mayweathera w mma: https://twitter.com/timurvaliev_df/status/959012319719297024?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fs9e.github.io%2Fiframe%2Ftwitter.min.html%23959012319719297024
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.