Archiwum wiadomości z dnia: 2018-01-31

 


MAYWEATHER DROCZY SIĘ Z FANAMI

Floyd Mayweather legitymujący się nieskazitelnym rekordem 50-0 27 KO przyznał, że nie tak dawno temu największa federacja MMA na świecie UFC, odezwała się do niego w sprawie powrotu do sportów walki, co prawda nie do ringu lecz do oktagonu.


THURMAN NIE ZAWALCZY Z VARGASEM 19 MAJA

Keith Thurman (28-0 22 KO) posiadacz pasów WBA i WBC w wadze półśredniej który po pojedynku z Danny Garcią (33-1 19 KO) przeszedł operację łokcia wróci na ring w walce wieczoru na gali Showtime 19 maja na Brooklynie, przeciwnikiem będzie jednak ktoś mniejszego kalibru niż Jessie Vargas.PAPIN WRACA W POŁOWIE MARCA

Aleksiej Papin (9-0, 8 KO) to nie byle kto, bo wcześniej zdobył tytuł mistrza świata w kickboksie. Teraz z powodzeniem próbuje swych sił w boksie zawodowym, czego dowodem była listopadowa demolka w dwie minuty na Ismailu Sillachu.
WIDEO: WALKA GORGOŃ vs GARGULA (TKO 1)

W niedzielę transmitowaliśmy dla Was na żywo galę Silesia Boxing Show w Mysłowicach, a podczas niej Przemysław Gorgoń (6-2, 3 KO) już w pierwszej rundzie odprawił doświadczonego Tomasza Gargulę (18-10-1, 5 KO). Kto nie oglądał relacji live, teraz może zobaczyć ten krótki pojedynek z odtworzenia. W rozwinięciu również wywiad z tryumfatorem.