REWANŻ TRUAX-DeGALE ODBĘDZIE SIĘ W USA?

Trwają rozmowy w sprawie zakontraktowania rewanżowego pojedynku pomiędzy czempionem federacji IBF w wadze super średniej Calebem Truaxem (29-3-2, 18 KO) a Jamesem DeGalem (23-2-1, 14 KO). Wiele wskazuje na to, że panowie tym razem zmierzą się ze sobą w Stanach Zjednoczonych.

Do pierwszego brytyjsko-amerykańskiego boju doszło 9 grudnia w Londynie. Wówczas sensacyjnie na punkty wygrał Truax, odbierając tym samym "Chunky'emu" tytuł czempiona federacji IBF.

- Obecnie pracujemy nad zakontraktowaniem walki rewanżowej. Musimy to naprawić. Truax będzie musiał zgodzić się na ten pojedynek, taki był zapis w kontrakcie - mówi promotor DeGeale'a, Frank Warren.

- Czy walka ponownie odbędzie się w Wielkiej Brytanii? W tej chwili nie mamy takich pieniędzy, jakich oni żądają. Jeśli nic się nie zmieni, to do pojedynku dojdzie w Stanach Zjednoczonych - obwieścił promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granat
Data: 31-01-2018 06:29:09 
DeGale dał ciała przed własną publiką, przegrywając z przeciętniakiem. Po ostatniej walce wydaje się juz być lekko past prime... być moze to efekt ogólnego robicia....On sporo zbierał na facjatę, w poprzednich walkach. Właściwie za każdym razem łatwo puchnie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.