MURRAY CHĘTNY NA WALKĘ Z SAUNDERSEM

Już rano informowaliśmy Was o tym, że Billy Joe Saunders (26-0, 12 KO) do kolejnej obrony tytułu mistrza świata wagi średniej federacji WBO podejdzie 14 kwietnia w Londynie. Niemal natychmiast na ochotnika zgłosił się inny popularny Brytyjczyk, odważny i waleczny Martin Murray (36-4-1, 17 KO).

- Mówiłem przecież, że Saunders pokona łatwo Lemieux i można to bez problemu sprawdzić. To śliski i jeden z najbardziej niewygodnych pięściarzy na świecie. Nie byłem więc ani trochę zdziwiony tym, co zobaczyłem. Nie ukrywam, że bardzo chciałbym znów zaboksować o tytuł mistrza świata, a z Billym już dawno chciałem się zmierzyć. Mogę boksować z każdym kto ma tytuł w swoich rękach - mówi pięściarz z Liverpoolu.

- Mogę wystąpić w wadze średniej, ale i super średniej, więc z całą pewnością jestem zainteresowany potyczką z Saundersem. Chciałbym się z nim sprawdzić - dodał Murray.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 18-01-2018 18:25:09 
Muszę przyznać, że BJS zrobił na mnie olbrzymie wrażenie w walce z Lemieux. Wcześniej go nie docenialem, bo trzeba przyznać, że nie było za co. Jeśli walka z Kanadyjczykiem, to nie był jednorazowy wyskok i potrafi utrzymać taki poziom, to dla mnie w ewentualnej walce unifikacyjnej z GGG, byłby faworytem.
 Autor komentarza: Czezare67
Data: 18-01-2018 18:37:39 
To nie ma lepszych od Murraya? JBS ogra go do jednej mordy.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 18-01-2018 19:59:41 
Nie ma co, BJS pokazal klase w ostatnim pojedynku, a i przeblyski bylo juz widac w poprzednim z Monroe. Chcialbym bardzo zobaczyc go z Kazachem. Ciekawe czy bylby wstanie utrzymac na dystans starzejacego sie GGG?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.