LOEFFLER: CZEKAMY NA GOŁOWKINA, WALKA Z CANELO ZROBIONA W 90%

Przeciągają się negocjacje w sprawie rewanżu Giennadija Gołowkina (37-0-1, 33 KO) z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO), niemniej promotor Kazacha jest przekonany, że wkrótce uda się podpisać kontrakty.

- Już w ubiegłym tygodniu udzieliłem wywiadu i mówiłem wtedy, że walka jest zrobiona w 90%. Nie mamy jednak jeszcze 100%. Przez te ostatnie 10% wszystko może się posypać. Giennadij przebywa w tej chwili w Kazachstanie, musimy poczekać na jego powrót, zanim sfinalizujemy warunki - powiedział Tom Loeffler.

- Jeśli Giennadij na wszystko się zgodzi, reszta nie powinna zająć dużo czasu. Na dobrą sprawę można było tę walkę zaklepać w tydzień po pierwszym pojedynku, tymczasem negocjujemy już od czterech miesięcy. Byłoby coś nie tak, gdyby teraz któraś ze stron się na coś nie zgodziła - dodał.

Promotor ma nadzieję, że wszystko uda się sfinalizować jeszcze w tym miesiącu. Walka ma się odbyć 5 maja. Pierwszy pojedynek, rozegrany we wrześniu ubiegłego roku w Las Vegas, zakończył się remisem po dwunastu rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: InAGaddaDaVida
Data: 17-01-2018 13:54:38 
Brzmi jakby promotor naciskał na swojego zawodnika przez media. Ciekawe o co może chodzić? Czyżby Golowkin chciał więcej kasy, bo boi się, że to może jego ostatnia poważna wypłata (jak przegra to prędko się kasowej walki nie dorobi)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 17-01-2018 14:57:45 
Pisałem jakiś czas temu, że Golovkin może coś kombinować. Ma świadomość, że lepszy już nie będzie a Canelo się cały czas rozwija i ewentualny rewanż dla Kazacha może być dużo trudniejszy.
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 17-01-2018 15:11:25 
Ten dalej swoje z tym kombinowaniem Gołowkina!w przeciwieństwie do Canelo kazach
nigdy nie szukał wymówek,nie ustalał wagi,miejsca walki,sędziów itp.Jeśli Alvarez wyjdzie do GGG i chce wygrać w rewanżu musi zawalczyć odważniej bo te kilkusekundowe zrywy to może być ponownie za mało na Giennadija.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-01-2018 16:11:31 
Polakos
Jak zwykkle Twój bełkot z rzekomym kombinowaniem Golovkina. Może to do Ciebie nie dociera bo jesteś ślepo zapatrzony w Canelo, ale Kazach nie chce być kolejny raz wyruchany werdyktem, a będzie, jeśli zgodzi się na wszystko co chce sztab Alvareza.
Alvarez walczy tylko w Las Vegas, z tego samego powodu co Floyd. Bo tam są lubiący dużą kasę sędziowie, którzy poruszą niebo by nie skrzywdzić swojej dojnej krowy..
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 17-01-2018 16:44:11 
Ale jakie kombinowanie? Jest w Kazachstanie, wroci z urlopu i zrobi co musi. Jego ostatniego mozna posadzic o kombinacje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.