WARREN: BĘDĘ PRACOWAĆ Z FURYM, CHCEMY WALKI Z JOSHUĄ

Promotor Frank Warren pomaga Tysonowi Fury'emu (25-0, 18 KO) w odzyskaniu licencji bokserskiej. Były mistrz wagi ciężkiej zamierza wrócić na ring w kwietniu.

- Czekamy na datę przesłuchania przed brytyjską komisją bokserską. Jestem pewien, że rezultat będzie pozytywny, ale rada ma dużo pytań. Jeśli będzie trzeba przechodzić testy antydopingowe, Tyson będzie je przechodzić tak jak wszyscy inni zawodnicy. Moim zdaniem jest tego za mało w boksie - powiedział Warren.

- Będę współpracować z Furym. Poprosił mnie, abym ogłosił walkę w kwietniu i nad tym pracujemy. Będzie bronić tytułu The Ring. Nie będę się wdawać w szczegóły na temat naszych ustaleń, to była prywatna rozmowa, mamy w każdym razem umowę. Tyle. To prywatne i poufne informacje - dodał.

Warren ma nadzieję, że uda mu się doprowadzić do walki Fury'ego z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO), która jest głównym celem jego zawodnika. Joshua jest promowany przez konkurującego z Warrenem Eddie'ego Hearna.

- Dlaczego współpraca ze mną miałaby uniemożliwić zrobienie tej walki? Telewizje BT Sport i Sky Sports mogłyby się podzielić. Albo mogłaby przeprowadzić transmisję ta, która wyłożyłaby więcej pieniędzy. Poza tym, kto powiedział, że za siedem miesięcy Joshua nadal będzie z grupą Matchroom? Jego kontrakt wkrótce wygasa - stwierdził Warren.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 13-01-2018 17:55:00 
Ogladalem ostatnio film" My name is Lenny" i Frank Warren jako mlody dzialal w nielegalnym boksie ,napewno z Cyganem sie dogadaja
 Autor komentarza: showtime123
Data: 13-01-2018 18:07:22 
Ale bym chciał żeby Fury wrócił na ring i dojebał tych pierdolonych Povietkinów, Wilderów i Ortizów.
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 14-01-2018 10:28:23 
A ja nie mogę się doczekać by zobaczyć jak zamiatają ring tym pajacem Furym.
 Autor komentarza: mishkakitkov
Data: 14-01-2018 10:49:33 
nikt nim nie pozamiata ringu. nawet jesli przegra to na punkty. za cwany jest no ko.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 14-01-2018 10:59:38 
ja tez nie moge sie doczekac powrotu Furego i jak obije innych pajacow
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.