WBSS: BRAHMER ZE SMITHEM W NORYMBERDZE

Norymberga przywita półfinalistów turnieju World Boxing Super Series w limicie kategorii super średniej. Naprzeciw siebie staną Jurgen Brahmer (49-3, 35 KO) oraz Callum Smith (23-0, 17 KO).

Anglik i jego drużyna protestowali przeciwko takiej lokalizacji, domagając się neutralnego terenu. Jak widać nic nie wskórali. Pojedynek odbędzie się 24 lutego.

- Jestem pewien, że pobiję go również na wyjeździe, w każdym miejscu na świecie. Jestem od niego po prostu lepszy, a do tego młodszy i z większymi ambicjami. To ja awansuję do finału - przekonuje Smith.

- To dobry zawodnik, trudny przeciwnik, jestem jednak przekonany o swoim zwycięstwie. Wszedłem do tego turnieju, bo naprawdę wierzyłem, iż stać mnie na końcowy sukces. A kolejną przeszkodą jest właśnie Anglik - ripostuje Brahmer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 12-01-2018 17:57:07 
Mimo, że Juergen Breahmer jest już w zaawansowanym wieku i ma gorsze warunki fizyczne niż Callum Smith to zarówno sympatie jak i rozsądek podpowiadają mi, że Niemiec ten pojedynek wygra. Jestem fanem stylu w jakim walczy Breahmer. Rzadko który styl boksowania tak mi się podoba.
 Autor komentarza: adambw
Data: 12-01-2018 19:24:32 
Masz kolego racje Jurgen jest dobrze wyszkolonym mankutem,ktory masz dobre oko i ma czym udezyc,ostatnio bardzo spokornial i wzial sie za treningi nie wariuje juz po knajpach.zycze mu aby doszedl do finalu....
 Autor komentarza: Clevland
Data: 13-01-2018 10:50:01 
Jurgen w ostatniej walce był zajebisty.
Byłem w szoku bo pamiętam go z walki z Gutnehtem.

Przewaga warunków fizycznych może jednak zrobić swoje. Wszystko zależy jak Jurgen będzie skracał dystans.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.