HEARN: MOŻEMY ZOBACZYĆ INNEGO JOSHUĘ, BĘDĄ FAJERWERKI

Podczas planowanej na przyszły tydzień konferencji prasowej ma dojść do pierwszego spotkania twarzą w twarz pomiędzy Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO) a Josephem Parkerem (24-0, 18 KO).

Promotor Nowozelandczyka przyleciał w tym tygodniu do Londynu i wraz z Eddie'em Hearnem, promotorem Joshuy, dopina wszystkie szczegóły na ostatni guzik. Wkrótce powinien do niego dołączyć Parker, któremu pozostanie już tylko złożyć podpis na kontrakcie.

- Oni naprawdę wierzą, że znokautują Joshuę. Nie mają co do tego żadnych wątpliwości - powiedział Hearn po rozmowach z Davidem Higginsem.

- My widzimy to inaczej. Zobaczycie dużo fajerwerków na konferencji prasowej. Higgins sam ma sporo do powiedzenia, to zabawny gość. Joshui nie spodobało się natomiast to, co wygadywał Parker. To może być pierwszy raz, kiedy zobaczymy innego Joshuę, co bardzo mnie ekscytuje - dodał.

Pojedynek Joshua-Parker ma się odbyć 31 marca na Principality Stadium w Cardiff. W stawce znajdą się pasy IBF, WBA, WBO oraz IBO w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Daihacu
Data: 11-01-2018 11:55:59 
- Oni naprawdę wierzą, że znokautują Joshuę. Nie mają co do tego żadnych wątpliwości - powiedział Hearn po rozmowach z Davidem Higginsem.

A co mają wyjść z nastawieniem,że przegrają ?
 Autor komentarza: lewis
Data: 11-01-2018 12:29:18 
Beda fajerweki ,albo nie.
zalezy ile koksu zje Antek;)
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 11-01-2018 13:57:08 
To akurat bardzo prosta sprawa.
Jeśli Hearn sobie tak zażyczy to AJ będzie tańczył jak mu Eddie zagra strugając Bad Boya.
Tylko że efekt może być z goła odmienny niż ten zamierzony i wyjdzie z tego jakaś żenada.

Nawet jako zwykły widz z daleka widzę że antek jest tak zdominowany przez Hearna że nic sam bez niego nie zrobi. Tkie prowadzenie za rękę ma swoje dobre i złe strony, bo w końcu w ringu już promotora nie ma.
 Autor komentarza: polishqciape
Data: 11-01-2018 16:39:10 
@Kilisonel
strugając Bad Boya???
on raczej struga grzecznego. Chłopak miał problemy z agresją i prawem. Siedział w więzieniu. Na twitterze czasem pokaże swoją prawdziwą twarz. Teraz jak wreszcie coś osiągnął, to może odpuścić ze skromnością
 Autor komentarza: showtime123
Data: 11-01-2018 17:44:32 
Fajnie jakby Joshua zajebał Parkerowi butelką w łeb tak jak Haye Chisorze. Wtedy by wiele zyskał w moich oczach. AJ kiedy udaje grzecznego to w ogóle nie jest ekscytujący.
 Autor komentarza: matd
Data: 11-01-2018 19:01:07 
@showtime123

XD Tak,a po wszystkim sponsorzy pozrywajaja z nim umowy i grube,dodatkowe miliony pojdą w pi#duuu :D Aj jest twarzą wielu renomowanych mark,kojarzonych z dzentelmenstwem i klasą..Zobacz na Federera..On tez kiedy pokazywal d#pe na korcie,wyzywal sedziowdarl ryja i lamal rakiety..Teraz to oaza spokoju..Glownie przez kontrakty i m.in. wydorsniejcie. To samo AJ,on nie musi jak Chisora,Fury czy Wilder rzucac trashtalkiem,zeby dorobic.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.