KHAN: JESTEM PODEKSCYTOWANY POŁĄCZENIEM SIŁ Z HEARNEM

Amir Khan (31-4 19 KO) podpisał umowę na 3 walki z grupą promotorską Matchroom Boxing i wróci do ringu 21 kwietnia w Liverpoolu, nazwisko rywala nie jest jeszcze znane.

Były zunifikowany mistrz wagi półśredniej wraca do ringu po prawie dwuletniej przerwie, podczas której wziął też udział w programie "I`m a Celebrity, Get Me Out Of Here" przed występem w programie ostani raz między linami pokazał się 7 maja 2016 w przegranym przez nokaut pojedynku z "Canelo" Alvarezem.

- Jestem podekscytowany połączeniem sił z Matchroom, nie była to decyzja, którą podjąłem szybko, jako że jestem na bardzo ważnym etapie w swojej karierze, ale dosyć długo porozmawiałem z Eddiem i stało się dla mnie jasne, że on i ja mamy podobne spojrzenie w kwestii tego co chcę jeszcze osiągnąć, jestem zdeterminowany, żeby znowu zdobyć mistrzostwo świata i jestem pewny, że mam za sobą dobrą ekipę w drodze do tego celu - powiedział Khan.

- Bardzo ważnym czynnikiem była okazja do walk w Wielkiej Brytanii pierwszy raz od 7 lat, brytyjski boks jest na świetnym poziomie i nie mogę się doczekać aż wrócę na ring ze wspierającymi mnie brytyjskimi fanami i na antenie SkySports.

Promotor Khana, Eddie Hearn ma w planach wielkie walki.

- Jest mi bardzo miło powitać byłego zunifikowanego mistrza świata Amira Khana w teamie Matchroom Boxing i SkySports - powiedział Hearn.

- Amir to jedno z największych nazwisk w boksie i jego powrót 21 kwietnia będzie też jego pierwszą walką w Wielkiej Brytanii od 7 lat.

- Planujemy zaboksować w kwietniu a potem ponownie w sierpniu lub wrześniu jako przygotowanie pod wielką walkę na zimę 2018. Celem będzie zapewnienie mu największych możliwych walk z największymi nazwiskami włączając w to takie jak: Manny Paquiao, Kell Brook, Keith Thurman i Errol Spence. Jestem podekscytowany, aby zacząć i oczekuję wielkiej nocy boksu 21 kwietnia - zakończył szef Matchroom Boxing.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 10-01-2018 21:13:42 
Widziałbym Khana w walce z Pricem o miano najbardziej szklanej szczęki w UK.
 Autor komentarza: Czengont
Data: 10-01-2018 22:00:36 
Pewnych rzeczy nie da się niestety odzobaczyć i zawsze jak widzę informację o Amirze, przypomina mi się ten film. Disgusting.
https://www.express.co.uk/celebrity-news/755186/Amir-Khan-sex-tape-leak-Faryal-Makhdoom-US-model-Skype
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.