MACIEC OSTRO DO SZYMAŃSKIEGO: WYJDŹ ZE MNĄ NA PBN, A PÓŹNIEJ GADAJ!

Chcący powrócić na zawodowe ringi Łukasz Maciec (23-3-1, 5 KO) nie może doczekać się zakończenia trwającego już prawie dwa lata rozbratu z boksem. Pięściarz z Lublina nie tak dawno zaczął prężniej poruszać się w mediach społecznościowych i w jednym z tematów tam poruszonych na Twitterze - łagodnie rzecz ujmując - nie przebierał w słowach. Na celowniku "Grubego" znalazł się jeden z młodszych pięściarzy, Patryk Szymański (18-0, 9 KO). 

Chodzi o komentarz w sprawie potencjalnej walki pomiędzy Szymańskim, a doświadczonym Damianem Jonakiem, który prawdodpodobnie w 2018 roku powróci między liny. Patryk już pod koniec roku skomentował doniesienia na Twitterze: "Chyba mało realne zestawienie, ale jestem otwarty na taką walkę". Wczoraj jednak w wywiadzie dla innego portalu bokser z Konina stwierdził, że nie sądzi, by Jonak z nim zaboksował.  

Tej wypowiedzi nie omieszkał skomentować na swoim profilu na Twitterze wspomniany Maciec, który wyzwał młodszego pięściarza do walki. 

- Szymański, nie pierd**, że Jonak by z tobą nie wyszedł, jak byłby w formie to jeszcze byś KO dostał! Wyjdź ze mną na PBN, a później gadaj - napisał 28-letni lublinianin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: owenn1988
Data: 09-01-2018 20:01:02 
Walka mało interesujaca jak dla mnie, straciłem szacunek dla Maca po walce z Tynerem (widziałem z bliska jak amerykanin osmieszył opusczajac rece w jednej z rund) a po walce opowiadał jak go pokonał, to samo dotyczy Szymanskiego, z tej maki chleba niestety nie bedzie......
 Autor komentarza: hear
Data: 09-01-2018 22:33:20 
żebranie od pieniążki od Polsatu czas zacząć...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.