MENADŻER LARY: TERAZ HURD, POTEM CHARLO

Luis de Cubas Jr - menadżer Erislandy Lary (25-2-2, 14 KO), potwierdził jego unifikacyjną walkę z Jarrettem Hurdem (21-0, 15 KO).

Kubańczyk jest mistrzem federacji WBA, z kolei Amerykanin słynący z pressingu i mocnego ciosu zasiada na tronie IBF. W tej chwili w limicie kategorii junior średniej w każdej z czterech liczących się organizacji mamy innego championa. Pojedynek ma pokazać stacja Showtime.

- Walka jest już praktycznie zaklepana, pozostało już tylko kilka małych szczegółów. To pierwszy krok. Erislandy chce zunifikować wszystkie tytuły, a to właśnie pierwszy krok w tym kierunku. Po tym, jak już rozprawi się z Hurdem, następny na naszej liście będzie mistrz WBC Jermell Charlo - nie ukrywa menadżer znakomitego Kubańczyka.

Pojedynek o pasy WBA/IBF ma odbyć się w kwietniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arpxp
Data: 09-01-2018 10:32:17 
Zobaczymy, czy Lara upora się z tym wielkoludem.
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 09-01-2018 15:11:57 
Jeśli dojdzie do takiego pojedynku to super. Unifikacje zawsze na propsie jak i pojedynki pięściarzy z topu danej kategorii. No i niestety w tym miejscu pozytywy się kończą. Obawiam się, że obraz tej walki będzie przypominał Lara - Canelo, która niestety była strasznie nudna. Hurd jak Canelo bę.dzie napierał, a Lara wsiądzie na rower i będzie uciekał i ładował coś z kontry raz na jakiś czas samemu nie dając sobie zrobić krzywdy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.