CZUDINOW Z SYNEM BOBBY'EGO GUNNA NA GALI GASIJEW-DORTICOS

Fiodor Czudinow (16-2, 11 KO), posiadacz tytułu WBA International w wadze super średniej, ma się zmierzyć z Bobbym Gunnem Jr (9-0, 7 KO) podczas zaplanowanej na 3 lutego w Soczi gali Gasijew-Dorticos.

21-letni Gunn Jr to syn Bobby'ego Gunna, znanego głównie z przegranych walk zawodowych z Tomaszem Adamkiem, Royem Jonesem Jr czy Jamesem Toneyem, a także z tego, że jest niepokonany w pojedynkach na gołe pięści.

O walce Czudinowa z Gunnem Jr poinformował rosyjski promotor Władimir Hriunow. Zwycięzca tej potyczki ma zaliczyć spory awans w rankingu federacji WBA. Jej mistrzami w limicie 168 funtów są George Groves i Tyron Zeuge, posiadający odpowiednio tytuły w wersji Super oraz regularnej.

W walce wieczoru na gali w Soczi Murat Gasijew (25-0, 18 KO) i Yunier Dorticos (22-0, 21 KO) będą rywalizować o pasy IBF i WBA Super w kategorii junior ciężkiej. Zwycięzca awansuje ponadto do finału turnieju World Boxing Super Series.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: showtime123
Data: 07-01-2018 12:59:44 
Nic nie będzie z jego syna... pierwsze 9 walk a tylko 7 nokautów... przecież tych bumów na początku kariery powiniem nokautować w 1 rundzie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-01-2018 17:46:59 
Duży skok jak na ten etap kariery, Gunn jr chyba nie zamierz dociągnąć do 30-0
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.