TERAZ O'SULLIVAN DLA JACOBSA?

Eddie Hearn ma już pomysł na kolejną walkę Daniela Jacobsa (33-2, 29 KO). Panowie połączyli siły na linii zawodnik-promotor pod koniec zeszłego roku, co zaowocowało już jedną wygraną walką. A kto teraz miałby stanąć naprzeciw byłego mistrza świata wagi średniej?

Angielski promotor chce zestawić Amerykanina z bojowym Irlandczykiem, cenionym za swój charakter i widowiskowe walki również za oceanem - Garym O'Sullivanem (27-2, 19 KO).

O'Sullivan ma za sobą udany występ na antenie HBO, a Jacobs jest jedną z nowych gwiazd tej stacji. Droga do walki stoi więc otworem. Szef stajni Matchroom wie doskonale, że Giennadij Gołowkin i Saul Alvarez są zajęci, bo niemal na pewno dojdzie do ich rewanżu. Szuka więc innych rozwiązań i ma w planach skonfrontować Jacobsa właśnie z Irlandczykiem. Taki pojedynek mógłby się odbyć 28 kwietnia w hali Barclays Center na Brooklynie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-01-2018 12:09:11 
Widziałem tego O"sullivana ostatnio na jakiejś gali, gdzie szybko znokautował niezłego kolesia i podczas walki z Eubankiem jr. Dwie porażki ma tylko z absolutnym topem, Twardy bijok..
 Autor komentarza: leon84
Data: 07-01-2018 21:04:49 
Walczył z tym Amerykaninem Douglasem przed walką Saunders vs Lemieux.Niezła bitka była.Solidny pięściarz ale czy ma sanse z Jacobsem???
 Autor komentarza: marcinm
Data: 08-01-2018 00:47:46 
@up

tak walczyl na tej gali, to dosyc surowy ale waleczny gosc z tym, ze od najlepszych to dostanie becki - od jacobsa pewnie tez.. no chyba ze bedzie niespodzianka. Jacobs ostatnio tez walczyl caly dystans (walki nie widzialem - przyznaje sie bez bicia, tylko skroty ktore sa nie wiele warte)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.