SANCHEZ CZEKA NA GOŁOWKINA, WALKA Z CANELO BLISKO POTWIERDZENIA

Zunifikowany mistrz wagi średniej Giennadij Gołowkin (37-0-1, 33 KO) powinien się wkrótce zameldować w Big Bear w Kalifornii, gdzie pod okiem swojego trenera Abela Sancheza będzie się przygotowywać do kolejnego występu.

- Nie możemy się doczekać jego przyjazdu. To sama przyjemność, kiedy jest w gymie, ponieważ jest mentorem dla innych zawodników. Wszyscy pracują wtedy mocniej, jakby chcieli mu coś pokazać - stwierdził Sanchez.

Kazach ma się zmierzyć 5 maja w walce rewanżowej z Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO), z którym decyzją sędziów zremisował we wrześniu ubiegłego roku. Jak na razie pojedynek nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale wszystko wskazuje na to, że nastąpi to wkrótce.

Walka w maju oznacza, że 35-letni Gołowkin będzie poza ringiem przez ponad pół roku, co w przeszłości raczej mu się nie zdarzało. Pytany o wpływ tak długiej absencji na formę Kazacha, Sanchez odparł: - Obaj zawodnicy będą pauzować tyle samo. Jedyną przewagą "Canelo" jest fakt, że jest młodszy. Giennadij ma jednak doświadczenie z ringów amatorskich, myślę, że dzięki temu dobrze sobie poradzi z tą przerwą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sebastiandg
Data: 04-01-2018 11:42:08 
Dokładnie 8 miesiecy po za ringiem
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-01-2018 11:53:51 
Na przerwę nie ma co zwalać, bo jeden i drugi ma tyle samo.
Golovkin powinien pomyśleć z Sanchezem nad planem na tę walkę. IMO Żadne "big drama show", żądne "mexican style". Rozbijać Alvareza lewym prostym, dokładać prawą rękę i ciosy na korpus i będzie wyrażniejsza wygrana niż ostatnio, a uniknie kontrowersji (mam nadzieję)
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 04-01-2018 12:25:52 
łatwo powiedzieć. Canelo ma wyraźnie szybsze ręce, i każdy cios Kazacha na korpus to duże ryzyko wyłapania soczystej kontry na górę.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 04-01-2018 14:32:14 "IMO Żadne "big drama show", żądne "mexican style". Rozbijać Alvareza lewym prostym, dokładać prawą rękę i ciosy na korpus i będzie wyrażniejsza wygrana niż ostatnio, a uniknie kontrowersji."


Nie "uniknie kontrowersji" tylko przegra jednoglosnie na punkty. "Kontrowersja" to byl delikatnie mowiac ten oszukany remis w momencie kiedy Kazach walke spokojnie wygral. Bez niewiadomo jakiej dominacji ale wygral. Dazenie do "Big Drama Show" i gadanie o "Mexican Style" to nic innego jak bycie przypartym do muru. Golovkin walczy z oszustami na terenie oszusta i dobrze o tym wie. Jedyny sposob zeby to wygrac to wytrzec rudym ring, kazdy inny przebieg walki to bedzie zwyciestwo Alvareza.
W Nevadzie sedziowie po skandalicznym punktowaniu 118-110 wracaja do pracy po miesiacu jak gdyby nic sie nie stalo. Kompletne bezprawie.

 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 04-01-2018 18:02:50 
Jedyne czego Gołovkin może się obawiać w rewanżu to właśnie nieuczciwi sędziowie niestety. Alvarez w pierwszej walce pokazał się z dobrej strony, ale w mojej opinii przegrał dosyć wyraźnie, choć np. wałek w pierwszej walce Ward - Kowaliow był jeszcze większy, a już druga zakrawa o tragikomedię.
Nie wykluczam jednak tego, że Alvarez będzie rzeczywiście lepszy w rewanżu i sędziowie nie będą musieli mu pomagać. Jeśli tak się stanie to zyska u mnie dużo szacunku, ale i tak nie zdobędzie we mnie kibica.
Kibicuję Gienkowi i mam nadzieję, że znokautuje on Alvareza
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 04-01-2018 22:08:28 
Nakoksowany jak byk rozplodowy canelo miam sile uciekac a GGG go ganial, powinien robic swoje, skracac ale nie biegac za tym tchorzem. Maja pelne portki bo cenelo wie ze w którejś rundzie trafil Gienka nalepszym i najsilniejszym ciosem w swojej karierze a ten w pol sekundy po nim zaczal napierac. Doic rudego jabem, nie biegac za nim chociaz Ggg ma super kondycje.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 04-01-2018 22:08:57 
Zresztą wiadomo dlaczego canelo odrzucil wnc, bo tam sa testy...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-01-2018 22:43:35 
Maniek

Ale wiesz że VADA badała i jednego i drugiego wyyrwkowo przez WBC bocing clean program i było wszystko ok..
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 05-01-2018 00:24:58 
Canelo żeby nie wiadomo jak był nakoksowany to i tak żadna VADA nic nie wykryje albo inaczej,nie zechce wykryć,Alvarez jest chroniony jak nikt inny,w sumie to logiczne skoro jest ,,kurą znoszącą złote jajka".
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.