GALA SUPERFLY 2 BEZ POTWORA INOUE

Naoya Inoue (15-0, 13 KO), mistrz WBO w wadze super muszej i jeden z najlepszych pięściarzy świata bez podziału na kategorie wagowe, prawdopodobnie nie wystąpi na gali SuperFly 2, która 24 lutego odbędzie się na przedmieściach Los Angeles.

Podczas zawodów w hali The Forum mają wystąpić czołowi zawodnicy kategorii super muszej, ale Japończyk zapowiedział, że kolejną walkę stoczy już w wadze koguciej.

- Z tego, co rozumiem, chce się teraz przenieść do limitu 118 funtów, a zatem nie zaboksuje na SuperFly 2 - powiedział Tom Loeffler, założyciel stajni 360 Promotions, która organizuje lutową galę.

Dodał, że były prowadzone luźne rozmowy w sprawie walki unifikacyjnej, do której Inoue mógłby przystąpić w The Forum.

- Rozmawiałem z Eddie'em Hearnem o unifikacji z Khalidem Yafaiem, ale nie zaszły te rozmowy zbyt daleko. A Jerwin Ancajas [mistrz IBF] poszedł w inną stronę i związał się z Top Rank. Nie było więc opcji, aby zrobić pojedynek unifikacyjny - oznajmił.

W swoim ostatnim pojedynku, który miał miejsce 30 grudnia w Jokohamie, Inoue zdemolował w trzeciej rundzie Yoanna Boyeaux.

Głównym wydarzeniem gali SuperFly 2 będzie pojedynek o pas WBC pomiędzy Srisaketem Sorem Rungvisaiem (44-4-1, 40 KO) a Juanem Francisco Estradą (36-2, 25 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.