GARCIA Z RIOSEM ELIMINATOREM DO THURMANA - W KOLEJCE PORTER

Keith Thurman (28-0, 22 KO) pauzuje już od dziesięciu miesięcy. Mistrz świata wagi półśredniej federacji WBC i WBA powróci prawdopodobnie w kwietniu starciem z Jessie Vargasem (28-2, 10 KO). Z kolei Danny Garcia (33-1, 10 KO), który w marcu ubiegłego roku przegrał z Thurmanem, zaboksuje 17 lutego z Brandonem Riosem (34-3-1, 25 KO). Być może drogi Thurmana i Garcii znów się niedługo zejdą.

Starcie Garcia vs Rios nabyło właśnie status eliminatora do tronu World Boxing Council. Wcześniej jednak oficjalnym pretendentem - dzięki wygranej (TKO 9) nad Andre Berto, został Shawn Porter (28-2-1, 17 KO). Co to więc oznacza dla Thurmana? Ano tyle, że po dobrowolnej obronie z Vargasem, potem czekają na niego już te obowiązkowe - najpierw z Porterem, a potem zwycięzcą walki Garcia vs Rios.

Thurman niedawno wziął ślub i zapowiedział, że zamierza stoczyć jeszcze tylko kilka walk, po czym chciałby odejść na sportową emeryturę. Czy do tego czasu zdąży dać Porterowi i Garcii rewanż? Z oboma co prawda wygrał, lecz obaj zaszli mu ostro za skórę, a ich walki znakomicie się oglądało.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemyto
Data: 03-01-2018 21:02:26 
Garcia zapewne rozprawi sie z Riosem, ale zapewne nie poradzi sobie z Thurmanem. To moga byc dwie ciekawe walki.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 03-01-2018 21:22:14 
Obydwie walki (z Garcia i Porterem) byly bliskie, nie mowie ze kontrowersyjne ale rewanze rownie dobrze moga isc w druga strone, ogolem Ci trzej panowie to wyrownany (wysoki poziom). Do nich dochodzi jeszcze Spance i niebawem Crawford (zobaczymy jak sie zaprezentuje w wyzszej kategorii). Polsrednia w tej chwili ma kilku zawodnikow na dobrymm, wysokim poziomie ale jakiegos "gwiazdora" tam nie widzie, sa ciekawsze kategorie, tutaj po odejsciu FMJ tak jakby brakuje glownej twarzy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.