BELLEW: USYK POKONA BRIEDISA NA PUNKTY

Już 27 stycznia w Rydze odbędzie się pierwszy półfinał turnieju WBSS w limicie kategorii junior ciężkiej. Panujący na tronie WBO Aleksander Usyk (13-0, 11 KO) spotka się z championem WBC, miejscowym Mairisem Briedisem (23-0, 18 KO). Teoretycznie faworytem całego turnieju jest Ukrainiec, ale na pewno Łotysz - w dodatku na własnym terenie, nie odda łatwo pola.

To bardzo interesujące zestawienie. Z chęcią obejrzy je również wcześniejszy mistrz WBC, obecnie liczący się w stawce wagi ciężkiej Tony Bellew (29-2-1, 19 KO).

- Szykuje się fantastyczna walka i mam nadzieję, że będę miał okazję dojechać tam, by z bliska obejrzeć obu w akcji. To zupełnie inni pięściarze, ale obaj są świetni w tym co robią. Pojedynek będzie interesujący i zacięty, lecz gdybym miał na kogoś postawić, to postawiłbym na zwycięstwo Usyka na punkty - powiedział Anglik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: VitaliQuitschko
Data: 03-01-2018 09:49:37 
Rozczarował mnie Usyk w ostatniej walce. Spodziewałem się totalnej deklasacji, upokorzenia Hucka, a nic takiego nie miało miejsca.Wygrywał dość wyraźnie, ale przerwanie walki z dupy, ani razu swoimi wacianymi ciosami nie podłączył rozbitego po wielu wojnach Bośniaka. Ukrainiec nie ma żadnych szans w HW, on tam będzie miał większą watę od Adamka.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 03-01-2018 11:18:26 
: VitaliQuitschko przecież usyk zdeklasował i o smieszył Hucka tak samo jak Bredis .
Bredis brzydko zawalczył z Perezem ale ma mocny cios i jest niezły technicznie i ma twardą szczękę nawet bym go nie skreślał z Dorticosem to będzie najtrudniejszy rywal usyka w dotychczasowej KArierze
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 03-01-2018 13:42:40 
Usyk w tej wadze może mieć problemy jedynie z Gassievem, Dorticosem lub zdrowym Głowackim.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 03-01-2018 18:12:17 
Briedis dobry jest, chociaż ostatnio nie błyszczał. Ma jednak czym przywalić i jeśli nie da się ogrywać z dystansu to będzie miał szanse. Technicznie też jest bardzo dobry, może niewiele gorszy od Usyka. Super walka, szanse pół na pół. Transmituje ktoś, orientujecie się?
 Autor komentarza: marcinm
Data: 03-01-2018 22:51:53 
Huck z Usykiem wygladal jak dzieciak, mi to wygladalo raczej na chec upokorzenia Bosniaka i holowanie go... tutaj faworyt jest jeden ale Breidis to tez dobry zawodnik - nawet po prawdopodobnej porazce to bedzie top tej kategorii. w CW to Usyka mozna tylko i wylacznie znokautowac (jezeli mozna?) bo na pkt to nikt z nim nie ma szans, Ukrainiec kica jak baletnica i watpie zeby ktos go zlapal + jest aktywny i precyzyjny.. chyba że okaże się malo odporny ale nic na to nie wskazuje w WSB zbieral od wiekszych kloców i tylko sie usmiechal (m.in deklasacja aktualnego v-ce mistrza olimpijskiego, ktory obecnie startuje pod szyldem D.Haye)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.