KELLY PAVLIK WRÓCI ZA... 12 MILIONÓW

Kelly Pavlik (40-2, 34 KO) był wielkim mistrzem wagi średniej, ale kłopoty z alkoholem sprawiły, że w najlepszym okresie swojej kariery zawiesił rękawice na kołku. Około rok temu "Duch" dostał propozycję spotkania z Giennadijem Gołowkinem (37-0-1, 33 KO), aktualnym królem w limicie 160 funtów. Postawił jednak warunki zaporowe.

Pavlik pozostaje konsekwentny w swoich postanowieniach, tym bardziej, że dobrze zainwestował i na biedę nie narzeka. Kiedy zaoferowano mu konfrontację z "GGG", zażądał za nią dwanaście milionów dolarów.

- Boksowałem od dziewiątego roku życia, miałem znakomitą karierę, dobrze zainwestowałem, nie ma więc potrzeby, bym wracał. Były jakieś rozmowy rok temu w sprawie ewentualnej walki z Gołowkinem, ale nie byłbym już na pewno w stanie osiągnąć limitu wagi średniej. Kiedy spotkałem się z Sergio Martinezem, który odebrał mi tytuły, miałem już olbrzymie problemy ze zbijaniem tych kilogramów. Nie będzie powrotu, no chyba, że ktoś zapłaci mi dwanaście milionów. Na emeryturze czuję się dobrze - zapewnia Pavlik, mający na rozkładzie wielkie zwycięstwa nad Edisonem Mirandą (TKO 7) czy dwukrotnie nad Jermainem Taylorem (TKO 7 i PKT 12).

Zapytany o zeszłoroczną walkę Kazacha z inną gwiazdą boksu zawodowego, Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO), Amerykanin opowiedział się za Kazachem. - Moim zdaniem Gołowkin wygrał wtedy w rundach dziewięć do trzech. Ale nie zdziwię się, jeśli rewanż będzie wyglądał inaczej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: VitaliQuitschko
Data: 03-01-2018 09:57:32 
Żałosny jest ten żółty kmiot. W prime Pavlika, Gołovkin unikał go jak ognia i wolał obijać bumów w Niemczech.
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 03-01-2018 11:11:27 
Raczej było na odwrót,Gołowkin był wtedy wschodzącą gwiazdą,Pavlik schodził ze sceny,minęli się.Jeśli by doszło do walki ich obu w swoim prime to kazach by zdemolował Pavlika i wolę,,żółtków" niż jankeskich zakłamanych zasrańców.
 Autor komentarza: nicholas
Data: 03-01-2018 11:19:31 
Vitali chyba nie ogladales Pavlika. Jego obrona to tragedia. Przeciwnik idealny dla Kazacha.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 03-01-2018 11:32:34 
Jakoś nie chce mi się wierzyć, by promotorzy GGG chcieli wyciągnąć takiego trupa z szafy...
 Autor komentarza: Jackass
Data: 03-01-2018 14:24:38 
Ciekawe w co zainwestował ;)
 Autor komentarza: marcinm
Data: 03-01-2018 22:43:44 
patrzac na gabaryty Pavlika, jak jeszcze boksowal, to na chwile obecna pewnie by startowal w cruiser. to byl olbrzymi chlop jak na srednia - nie wiem jak robil wage, ale do ringu to pewnie blisko 180 (albo i wiecej) lbs wnosil. boksersko bijok - moze nie totalny bo cos tam potrafil, ale imho wiekszosc jego wygranych (ktorych i tak nie wiele ma bo oprocz mirandy i taylora x2 to posucha) to wlasnie ta fizyka - wielkie bydle szlo na przelamanie (wygladal na chudzielca ale gabaryty to jak Fonfara albo i wiekszy)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.