JOSHUA-KLICZKO WALKĄ ROKU WG NAJWIĘKSZEGO PORTALU BOKSERSKIEGO

Pojedynek Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) z Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO) ponownie został uznany za walkę roku 2017 - tym razem przez dziennikarzy BoxingScene.com, największego na świecie portalu bokserskiego.

Wcześniej także magazyn The Ring wybrał kwietniową batalię na Wembley na najlepszą w kończącym się roku. Dziennikarze BoxingScene podkreślają, że pojedynek ten stanowi rzadki przypadek walki, która spełniła wielkie oczekiwania i okazała się nie tylko hitem kasowym, ale i czysto sportowym. Obaj pięściarze byli w niej liczeni, a górą ostatecznie był Joshua, który zastopował byłego mistrza świata w jedenastej rundzie.

ZMIANA WARTY! WIELKA WOJNA - ROZBITY JOSHUA ZASTOPOWAŁ KLICZKĘ!

Za drugą walkę roku 2017 żurnaliści BS uznali pierwszą potyczkę pomiędzy Romanem Gonzalezem (46-2, 38 KO) a Srisaketem Sorem Rungvisaiem (44-4-1, 40 KO). Poza tym wspomnieli o kilku innych pojedynkach, które na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy dostarczyły kibicom wielu emocji. Wśród znalazły się starcia Jack-DeGale, Canelo-Gołowkin, a także konfrontacja Izuagbe Ugonoha (17-1, 14 KO) z Dominikiem Breazeale'em (19-1, 17 KO), przegrana przez Polaka przez nokaut w piątej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 31-12-2017 15:08:19 
Będziecie teraz pisać o każdym serwisie bokserskim, który uznał tę walkę za walkę roku? Po co?
To był numer 1 roku 2017 i nie ma w tym żadnego zaskoczenia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.