BROWNE: ZAPŁAĆCIE MI UCZCIWIE, TO ZMIOTĘ DILLIANA WHYTE'A

Australijski zawodnik wagi ciężkiej Lucas Browne (25-0 22 KO) stwierdził, że piłeczka jest teraz po stronie Dilliana Whyte'a (22-1 16 KO) w sprawie ich potencjalnego starcia. Takie miałoby się odbyć 24 marca w hali O2 Arena w Londynie. Obaj bokserzy wyrazili już chęć na takie zestawienie.

- Rozmawiałem dziś z moimi promotorami. Poinformowali mnie, że Eddie Hearn się z nimi kontaktował i powiedział, że to Whyte kontroluje tu finanse, to chyba znaczy, że jest konkretny budżet na taką walkę i Eddie będzie musiał podjąć ostatnią próbę zmuszenia Whyte'a do ruchu - powiedział Browne.

- W Internecie pojawiły się plotki, że zostało nam zaoferowane 300 tyś. dolarów. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że gaża o jaką się staraliśmy była niższa niż ta - kontynuował menedżer Lucasa, Matt Clark.

- Mam tylko nadzieję, że Whyte nie zawiedzie fanów. Mam również opcję walki w USA za więcej pieniędzy i z topowym zawodnikiem, ale przyjazd do Wielkiej Brytanii i zlanie Whyte'a przed fantastyczną brytyjską publicznością jest moim pierwszym wyborem. Miejmy nadzieję, że Dillian nie będzie zbyt chciwy. Wiem, że zarobi więcej niż ja, zgadzam się na to. Chcę tylko sprawiedliwej gaży i wtedy podpiszę kontrakt. Będę trenował, przylecę do Londynu i go położę - dodał Australijczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-12-2017 09:05:31 
Fajna walka, ale pewnie znów się nie dogadają. Dziwię się że Whyte chce Browna skoro ledwo co kontrowersyjnie pokonał wypranego Chisorę. Według mnie walki nie będzie.
 Autor komentarza: starycap2
Data: 30-12-2017 09:31:32 
Cienka kasa a to najbliższe zaplecze w ciężkiej.A koks biorą równo.A kasa nie.Jeden 300 tys a główny koks 25 baniek.To niesprawiedliwe.
 Autor komentarza: Granat
Data: 30-12-2017 11:02:46 
Gdyby doszło do walki, trudno byłoby wskazać faworyta.... Browne jest kołkowaty i wolny ale silny fizycznie... Whyte szybszy, ale po ciosach chwieje się jak pijak, nie panując nad nogami...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-12-2017 11:07:49 
Whyte przestał sie rozwijać.
Browne to silny kołek, więc może być powtórka walki Whyte - Chisora. Niewykluczone że zadecydują sędziowie i znów kontrowersyjnie, na korzyść Whyte'a
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 30-12-2017 22:07:15 
i ot cala historia biznesu bokserskiego. Obaj sredniacy ale moga stworzyc biitke i zainteresiwanie, ale nikt nie powinien im zaplacic wiecej niz 100tys $ na czysto na glowe
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.