MARCUS BROWNE: JESTEM ZDETERMINOWANY, ABY ZDOBYĆ TYTUŁ W 2018

Marcus Browne (20-0 15 KO) najbliższą walkę stoczy 20 stycznia na gali Errol Spence vs Lamont Peterson w Nowym Jorku przeciwko Kongijczykowi Francy'emu Ntetu (17-1 4 KO)

Amerykanin ma nadzieję, że ten pojedynek otworzy mu drogę do walki o pas w wadze półciężkiej. Najbardziej prawdopodobne mogłoby wydawać się starcie z mistrzem federacji WBC Adonisem Stevensonem (29-1 24 KO), którego do walki wyzywał już Browne, ponadto obydwaj pięściarze są podopiecznymi Ala Haymona i mają umowy z tą samą stacją, telewizyjną Showtime.

Na temat swojego najbliższego rywala Browne wypowiedział się następująco:

- Mój przeciwnik wygląda na wytrzymałego twardego gościa, myślę, że ta walka będzie interesująca dla kibiców tak długo jak potrwa. Obejrzałem już trochę jego występów i wiem, że zawsze wychodzi przygotowany na tip-top i jest konsekwentny w ringu, będę musiał być uważny 20 stycznia.

- Najbliższy pojedynek może dać mi pozycję jakiej potrzebuję, aby dostać walkę o tytuł. Nie mogę przegapić takiej szansy, muszę się dobrze pokazać i nie pozostawić żadnych wątpliwości w ringu. W 2018 roku chcę być mistrzem świata i jestem zdeterminowany, aby osiągnąć ten cel. Pierwszym krokiem w tym kierunku będzie pokonanie Ntetu - podsumował.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 29-12-2017 16:45:39 
Szkoda, że brakło ci jaj do walki z Gvozdykiem ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.