IAGO KILADZE: WIERZĘ, ŻE ZNOKAUTUJĘ KOWNACKIEGO!

- Wierzę, że znokautuję Kownackiego, ale jeśli on wytrzyma moje ciosy, będę również przygotowany na pełen dystans - zapowiada Iago Kiladze (26-1, 18 KO). Gruzin już 20 stycznia na ringu w Barclays Center na Brooklynie skrzyżuje rękawice z naszym Adamem Kownackim (16-0, 13 KO).

- Czuję się bardzo dobrze, a moje treningi z Freddie Roachem przebiegają znakomicie. Sparowałem trzy razy z Muratem Gasijewem, mistrzem IBF kategorii cruiser, co wyszło mi z pewnością na dobre. Wierzę, że go znokautuję. Ale jeśli pojedynek potrwa dłużej, będę na to przygotowany. Tak czy siak to ja wygram ten pojedynek. Jestem lepiej wyszkolonym i poukładanym pięściarzem niż Polak. Udowodnię to w ringu - kontynuował Kiladze.

- To świetna walka na rozruszanie mojej kariery i początek nowego roku. Jeśli go pokonam, będę dużo bliżej starcia o mistrzostwo świata. A to jest właśnie mój cel. Pod koniec 2018 roku chcę zostać mistrzem wagi ciężkiej. Pod okiem trenera Roacha chcę ciągle się rozwijać, uczyć i robić postępy. Jestem pewien, że nasza współpraca zakończy się sukcesem - dodał Gruzin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 29-12-2017 04:10:47 
Spodziewam sie walki podobnej do Kownacki vs Szpilka,to bę∂ą easy money,Kiladze to cruser,z Adasiem moglby wygrac tylko na punkty,ale wtedy musialby byc dobry jak Adamek w walce z Arreolą.
 Autor komentarza: Pismen
Data: 29-12-2017 06:19:40 
No nie wiem, dobrze wyszkolony atletyczny cruiser może by koszmarem misiowatego ciężkiego, vide casus Huck-Povietkin. Oczywiście trzymam kciuki za na naszym kubusiem puchatkiem, oby wytarł nim ring jak szmatą
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-12-2017 07:04:58 
Roach to trener ofensywny i chce aby jego zawodnicy tak walczyli. Jeżeli Kiliadze pójdzie na przód to na bank Kubuś czymś go ustrzeli
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 29-12-2017 16:14:37 
Zrzuc z adama 25kg sadla i tez bedzie cruiser albo maly ciezki:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.