SZPILKA ODPOWIADA WASILEWSKIEMU: GŁUPOTY

Artur Szpilka (20-3, 15 KO) szybko zareagował na słowa Andrzeja Wasilewskiego, swojego bokserskiego promotora, któremu nie podoba się pomysł startów Artura w formule MMA.

Szef Sferis Knockout Promotions pisał wprost, że jest zażenowany taką ideą. - "Walka Szpila vs Pudzian to wstyd dla sportu. Okropny wstyd dla pięknego sportu olimpijskiego. Od soboty jestem w szoku. Od początku do końca jego obecności/otarcia się o MMA. Dalej wierzę w Artura boksera/sportowca, ale muszę ochłonąć i sobie odpowiedzieć, co ja dalej chcę. Na razie jestem zażenowany" - stwierdził Wasilewski.

"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia! I głupoty pan gada, ale to się każdemu zdarzyć może... Jak na siłę robił pan z walki Diablo vs Gewor walkę roku" - ripostuje Szpilka.

A Wy jak wyobrażacie sobie dalszą karierę pięściarską Szpilki? Czy zdrowy Artur, z Andrzejem Gmitrukiem w narożniku, może jeszcze coś namieszać w wadze ciężkiej?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 26-12-2017 10:19:50 
Może co najwyżej namieszać ale swoim burackim zachowaniem przed kamerami bo w boksie to on może co najwyżej mieszać na Boxrecu rankingi
 Autor komentarza: marcinm
Data: 26-12-2017 10:27:46 
Cóż Wasyl słusznie wbił szpile Szpili, a Szpila jak to Szpila - patol, który nikogo nie uszanuje, już lepiej żeby nie komentował.. burak, który nikogo i niczego nie szanuje, Raubo kiedyś słusznie powiedział, że by mu zajebał lepa :D ale to też by nie pomogła na takiego troglodyte. Szpila cyrkowiec wyszedł po plecach Wasyla, zarobił kupe hajsu nie mając skilla a myśli, że jest bogiem. przykre i żenujące.
 Autor komentarza: Saturianin
Data: 26-12-2017 10:38:31 
stanie do walki z Pudzianem dostanie wpierdol I bedzie po Szpilce. To nie jest sportowiec, niech sie zajmie psami.
 Autor komentarza: gluton
Data: 26-12-2017 10:39:45 
Tym gumbasem nikt się nie interesi.
 Autor komentarza: Luke
Data: 26-12-2017 10:51:17 
KSW idzie w stronę Wrestlingu. "Super" przedstawienie ciosy pruły powietrze, widownia szalała, jeszcze tylko przemówień brakowało.
 Autor komentarza: kuba2
Data: 26-12-2017 10:58:11 
walka z Pudzianem to chyba najwieksza walka jaką Artur moze obecnie stoczyć. W boksie będzie już mu ciezko wrócić do tej pozycji którą miał przed Jenningsem czy Wilderem. Nie wiem o co Wasilewskiemu chodzi z tym zabijaniem piękna sportu olimpijskiego. Na pewno to bumobicie które serwował nam z Arurem w głównej roli przez długi czas nie miało sportowo większej wartości niż walka z jakimś w miare solidnym zawodnikiem MMA. Przecież na KSW walczy np medalista olimpijski Janikowski więc gdzie tu wstyd jak wejdzie tu Arutr który ma i mniejsze dokonania, i mniejsze perspektywy w swoim sporcie niż Janikowski kiedy rzucał zapasy?
 Autor komentarza: StaryMordziaty
Data: 26-12-2017 10:58:50 
W klatce obecnie ma śmiesznie małe szanse na sukces sportowy. Walka z Pudzianem to bitka do pierwszego obalenia i koniec snu o zwycięstwie Szpilki. Mma to sport wielopłaszczyznowy, a Szpilka tylko boksersko potrafi więcej a gdzie tu obalenia i walka parterowa. Nie zdziwił bym się jak KSW zrobi walkę Zimnoch-Szpilka bo w takowym pojedynku są szanse na powodzenie, a walka Szpilki z zawodnikiem mma solidnego poziomu to przegrana.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 26-12-2017 11:00:11 
Akurat Szpilka zdaje sprawę sobie że w boksie za wiele już nie osiągnie tym samym mało zarobi, to też chce do KSW za większą monetę, nie powinien tylko tak otwarcie i krytycznie tego mówić pod adresem Wasilewskiego, bo choć tamten też nie jest ponoć święty, to jednak jego promotor i jakąś wstrzemięźliwość powinien Artur zachować wedle zasady nie kąsa się ręki która cię karmi.
Ano dlatego że jak się okaże iż zamienił stryjek siekierkę na kijek, to nie będzie już miał gdzie wrócić.
Bokserzy chcą do KSW, bo tam jest większa kasa, no może za wyjątkiem topowych zawodników ale nie każdy jest Canelo, Joshuą czy GGG.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 26-12-2017 11:07:03 
Szpilka nie jest stary jak na boksera, wręcz młody tym bardziej na tą kategorie ale po sporych przejściach i

okrutnym nokaucie, który mógł mu zabrać resztę pewności i odporności, co zresztą dało się zauważyć w starciu z

Kownackim, niemniej marketingowo to Mistrz Świata,a w KSW biorą go z pocałowaniem ręki, w boksie

pewnie by tylko rozbijał się na PBN, może kiedyś dobił przy dobrych wiatrach do EBU, wiec resztę niech każdy

sam sobie dopisze...
 Autor komentarza: masta
Data: 26-12-2017 11:08:19 
On już jest prawie skończony w boksie, więc mu tylko KSW zostaje. Nic nie osiągnął i nie osiągnie. Pamiętam jego buńczuczne zapowiedzi przed lustrem, że bedzie mistrzem świata...lol.
Lepiej w Kownackiego czy Izu inwestować.
 Autor komentarza: legos
Data: 26-12-2017 11:08:21 
Szpilka tyle razy już leżał, że z takim doświadczeniem w parterze plus dobrą stójką i swoim cyrkowym zacięciem idealnie wpasuje się w ten cyrk. KSW hoduje kolejną małpę i tyle. Swoją wartość w boksie już udowodnił, każdy poważniejszy przeciwnik to brutalny koniec kariery. Facet jest rozbity w wieku 28 lat, trochę na własne życzenie bo prowadził się częściowo sam na te wybicia. W KSW ubiją bo tak, że się już może nie pozbierać hehe.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 26-12-2017 11:12:28 
"I głupoty pan gada, ale to się każdemu zdarzyć może..." - fakt, każdemu zdarzyć się może, ale dlaczego Szpilce zdarza się to ciągle?

Poza tym Szpilka jest jednak niewdzięczny, gdyby Pan Wasilewski nie doprowadził go na emerytach do walki mistrzowskiej, Szpilka nigdy by nie zdobył nagrody za najlepszy nokaut roku.
 Autor komentarza: maro1988
Data: 26-12-2017 11:19:57 
Szpilka w boksie juz nic nie osiagnie i on dobrze o tym wie .Z kolei w KSW moze byc mistrzem swiata ,raczej miedzynarodowym mistrzem polski KSW.Co pokazała ostatnia gala KSW Mankowski został zweryfikowany a Popek z Oswiecimski to CYRK.KSW z chodzi na psy i dlatego chca sciagnac Masternaka ze Szpilka.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 26-12-2017 11:27:10 
Szpilka pajacu schowaj się szmaciarzem jesteś OŚwiecimski to pseudo aktor ale był wyczerpany po walce z tym 2 gim pajacem a Szpilka wskakuję i wywraca z stołka wycieczonego zawodnika to tak jakby Szpilce ktoś wpuścił wpierdol po ko od Kownackiego kopnoł go w dupie


a KSw to cyrk gówno ale ludzie janusze to gówno kupują!
 Autor komentarza: neurofunkmine
Data: 26-12-2017 11:28:18 
No nie, no to Ajtuj zepsuł świeta Lennoxowi. Wycofany, flegmatyczny i chłodny Anglik wszak wywrózył z fusów zielonej herbaty gitowi mistrzowskiego tytuła, a tego tytuła Ajtuj postanowił zwakować zanim go zdobył. Jakich to czasów dożyliśmy..
 Autor komentarza: boxing
Data: 26-12-2017 11:40:27 
.

Na mój rozum to to wszystko wygląda tak:

- od czasu kiedy Promotor dostał porządny opier... od szefa działu sportowego pewnej telewizji gdyż, oni zainwestowali w boks kupę kasy, a dostał bo mu jeden zawodnik uciekł do USA i tam miał karierę robić - psując tym samym plany w Polsce, to teraz aby drugi raz tego nie było co jest promotorem ma być niejaki ojciec Mateusz a jak już kogoś wypromują to na całkiem innych zasadach.

Z tego co słyszałem Telewizja ta już nie będzie w przyszłości promować przypadków.

Natomiast wypromowany ma to wszystko odrobić co zepsuł - zatem czy to będzie gala boksu, ksw czy nie wiadomo czego - dla nich i tak liczy się oglądalność oraz zwrot z inwestycji.

Osobiście współczuję Wasylowi i tej telewizji ale czego on chciał i z kim?

W mojej ocenie źle zrobili tylko, że na promotora wybrali Ojca Mateusza gdyż ten wybór niepotrzebnie skonfliktował środowisko.

Pzdr z okazji świąt ;)
 Autor komentarza: blazini86
Data: 26-12-2017 11:46:52 
Na dzień dzisiejszy Szpilka nie ma żadnych szans z Pudzianowskim w MMA, więc Wasilewski robi wszystko, żeby jego podopieczny się nie ośmieszył i nie stracił na wartości. Popek czy ten drugi przygłup - Strachu, to jest poziom z którego Szpilka powinien wystartować i odnieść zwycięstwo. Pudzian by go zatłukł w parterze, mimo że sam jest niewiele umiejącym klocem.

Szpilka nad nimi wszystkimi ma przewagę profesjonalnego sportowca nad amatorem - motoryka, kondycja. Na nasterydowanych 45 letnich aktorów i ćpunów wystarczy, z prawdziwymi zawodnikami nie ma szans. Ale w życiu coś trzeba robić.

A z Wasilewskiego nie róbcie wielce poszkodowanego, bo to jest biznes, on z dobrego serca Szpilki też nie hodował i nie promował, tylko z chęci zarobku. A że go podopieczny w chuja zrobił - cóż taki jest biznes, źle ulokował pieniądze jako biznesmen. Nie on pierwszy i ostatni. Takie prawa rynku.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 26-12-2017 11:50:01 
"a KSw to cyrk gówno ale ludzie janusze to gówno kupują! "

- Ludzie mają prawo być durniami, a tobie człowieku nic do tego :)

Sam dużo bardziej cenie boks ale prawda jet taka że perspektywicznych zawodników z prawdziwego zdarzenia, których walki by budziły emocje zbytnio nie mamy, bo niby kto przeciętny Balski, kontuzjogenny Głowacki czy Sulecki męczący się z pierwszym naprawdę poważnym zawodnikiem. Jest jeszcze Cieślak, który wpadł na dopingu i to chyba najlepsi polscy obecnie zawodnicy jacy są, o reszcie nawet szkoda gadać
Czyli mamy 4-5 zawodników, którzy jeszcze coś mogą pokazać, choć na najwyższym poziomie i tak ich nie widzę np Sulęckiego vs GGG widziałbyś, bo ja nie.
To też dla gawiedzi ciekawsze jest KSW, bo zawalczy tam jakiś ich ulubiony aktor i dla nich nieważne że to konfident, czy inny pseudo-raper z podziarganymi rogówkami oczu, Ale to się sprzedaje i to jeszcze jak.
 Autor komentarza: boxing
Data: 26-12-2017 11:50:42 
blazini86

No tak Wasyl popełnił błędy to fakt.

Co do reszty w pełni się z opinią kolegi zgadzam, jednak co do tego profesjonalizmu sportowego to bym tego aż tak nie eksponował, walka z Kownackim pokazała, że tutaj jeszcze o charakter chodzi.

Niestety zawodnicy typu Artur S. kiedy mija nad nimi zachwyt tracą motywację i wiarę w siebie, to jak poprawi to może wróci.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 26-12-2017 11:52:59 
Wasyl go teraz przyblokuje na jakiekolwiek przyzwoite walki. Zobaczycie, że Szpilka wróci dopiero w grudniu następnego roku i to do klatki, do MMA.
 Autor komentarza: boxing
Data: 26-12-2017 11:56:33 
lubieznyzenon

W mojej ocenie Wasyl nie będzie za wiele mógł w końcu to biznes, ale na koniec może się to zakończyć jak u niejakiego Mariusza W. on tez miał dziwnych doradców którzy siebie widzieli w udziałach promotorskich - w końcu po co się dzielić kasą.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 26-12-2017 12:04:20 
Nie no na Popka czy Stracha to nie ma go co wypuszczać, musi być co najmniej taki Tyberiusz Kowalczyk albo Szymon Kołecki, a po dwóch walkach Pudzian , Szpilka to bokser, w stójce najlepiej wyszkolony z całego KSW, nie będzie bał się też wejść do klatki czy dostać w mordę, co by nie mówić muszą mu dawać słabych ale zawodników a nie celebrytów
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-12-2017 12:09:00 
Pan Wasilewski to bardzo inteligentny czlowiek i rzutki biznesman.Ale ostatnimi czasy notuje serie bolesnych porazek,ktore sa poklosiem jego blednych decyzji
Wypuscil nieprzygotowanego Szpilke na Wildera.Wiadomo,ze byly naciski ze strony amerykanskiej na ta walke,ale mozna sie bylo z tego wymiksowac
Szpilka wprawdzie nigdy nie osiagnal by poziomu Wildera,ale pod okiem Shildsa mial szanse podniesc swoje umiejetosci wejsc w swoj prime
Wawrzyk wpadl na kosie
Nastepnie Pan Wasilewski wpadl na idiotyczny pomysl walki z Kownackim.W ostecznosci pomogl wypromowac zawodnika,ktorego przejmie jego najwiekszy rywal biznesowy w Polsce,sympatyczny Mati Borek
Wielka gala ze Szpilka i Zimnochem mial b yc proba odbicia sie od dna,ale "ten krory drapal czolowke hevy po plecach"skonczyl walka na wznak,potwornie zmasakrowany przez solidnego jurneymana
Pupilek promotorka Diablo W.zostal szybko skasowany,jedyna pociecha ze za dobra kase
Teraz jedyny zawodnik,ktory marketingowo moglby pociagnac gale chce przejsc do KSW....
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 26-12-2017 12:30:24 
KSW ma więcej celebrytów teraz niż prawdziwych zawodników sztuk walki. Żal mi tylko tych chłopaków co ciężko trenują na wyniki a przyjdzie 45 letni Oświeciński albo Popek i zainkasują 5x większa gażę za totalny cyrk
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-12-2017 12:52:34 
Ja tu sie ze Szpilka zgadzam ze punkt widzenoia zalezy od punktu siedzienia ,Szpilka zdaje sobie sprawe ze na sukcesy w boksie szanse ma zadne ,ale jego piec minut jescze trwa i dlatego atak na Pudziana ,a wczesniej pewnie Strachu.KSW oferuje wieksza kase niz Wasyl wiec Artur bierze lepsza opcje ,a Wasyla boli row ze to nie on zarobi tracac zawodnika .
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-12-2017 12:56:10 
Paulpolska
Program walk jest ukladany pod publicznosc , liczy sie kasa a nie aspekt spotowy
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-12-2017 13:01:21 
Paulpolska
Program walk jest ukladany pod publicznosc ,ktora kupi szol i dlatego wystepuja celebryci ,bo prawdziwi zawodnicy sa anonimowi dla januszow ,tak samo jest w polskim boksie Adamek mimo ze jest emerytem to nadal przyciaga ludzi.Aspekt sportowy jest na drugim miejscu ,liczy sie zysk
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 26-12-2017 13:06:59 
Paulpolska
Dodatkowo zyjemy w okresie gdzie jestesmy brutalnie amerykanizowani jako kolonia ,a my nawet nie potrafimy nasladowac tylko malpujemy i wyglada to komicznie
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 26-12-2017 13:17:05 
Wasyl w ogóle jeszcze wspomina o Szminie bo chce jeszcze z niego wyciągnąć resztki pieniędzy jakie w niego zainwestował ale chyba nie ma za bardzo w koksie z kim go zestawić bo Ci poważniejsi już mu obili morde a walk z dziadami i emerytami nikt mu już nie kupi. Powinien skupić się na Sulęckim bo z patola pieniędzy już raczej nie wyciągnie
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 26-12-2017 13:43:57 
Taka pani do towarzystwa idzie tam gdzie kasa.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 26-12-2017 14:13:33 
Autor komentarza: Paulpolska
Data: 26-12-2017 12:30:24
KSW ma więcej celebrytów teraz niż prawdziwych zawodników sztuk walki. Żal mi tylko tych chłopaków co ciężko trenują na wyniki a przyjdzie 45 letni Oświeciński albo Popek i zainkasują 5x większa gażę za totalny cyrk


Gdyby nie ci celebryci to twoi prawdziwi zawodnicy [poza wyjątkami jak Khalidov] gówno by zarobili, bo są zbyt przeciętni i mało znani.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 26-12-2017 14:33:10 
Szpilka
"Jak na siłę robił pan z walki Diablo vs Gewor walkę roku"

Ale jak twoje walki z bumami promował, żebyś mógł zarobić to było ok? Niewdzięczny pajac.
 Autor komentarza: lewis
Data: 26-12-2017 15:33:12 
Szpilka niech mnozy swoje psy.
W boksie juz nic nie ugra,w MMa tym badziej,,no moze do momentu obalenia.

Ale MMa to nie tylko walka w stojce....
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 26-12-2017 15:38:20 
Szminka w boksie kuźnica nie znaczy. Nawet w pl nie jest nie wiadomo jakim wabikiem dla kibiców. Ludzie są już znudzeni gitem. Nie wiem też jak ludzie sobie wyobrażają jego karierę w mma. Każdy zawodnik będzie szedł od razu na niego i w nogi do sprowadzenia, ewentualnie ktoś dobry w stójce pokaże gitowi co to znaczy low kick bity w tempo. Bokser, jeszcze z taką szeroką postawą jak Szminka nie ma szans. Jeśli nie złapie kogoś dobrym ciosem na początku to po wszystkim. Nawet taki aktor/celebryta położy się na Szmince i zmęczył na glebie. Freak show.
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 26-12-2017 15:38:42 
Ale bym sie smial jakby Pudzian ubil Szpile tymi cepami zza dupy w stojce , jakby nie bylo faceta co walczyl 8 rund o mistrzostwo HW,a Mariusz zaraz bedzie mial 40 dychy.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 26-12-2017 15:42:45 
Szminka został skruszony zarówno fizycznie jak i psychicznie. Brak odpowiednich odruchów, jak obrona przed sprowadzeniem czy low kickiem to już gwóźdź do trumny. Z chęcią zobaczę jak ktoś nim wyciera podłogę.
 Autor komentarza: lewis
Data: 26-12-2017 15:43:27 
Ale bym sie smial jakby Pudzian ubil Szpile tymi cepami zza dupy w stojce , jakby nie bylo faceta co walczyl 8 rund o mistrzostwo HW,a Mariusz zaraz bedzie mial 40 dychy.

Nie lubie ogolnie MMa/bo to nie MMa:)))

ale jestem pewien zePudzian zamiata szpilka oktagon
 Autor komentarza: legos
Data: 26-12-2017 15:57:37 
Mariusz dawno ma 40 dychy, zaraz będzie miał 41, chyba nikt nie ma wątpliwości, że ubije gita, a czy go powali, czy utłucze w stójce to już jeden kij, po prostu wjedzie w niego jak pitbull w kurę i nie będzie czego zbierać z takiego waciaka.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-12-2017 18:28:23 
Po mojemu to Pana Wasilewskiego promocja Szpilkibwcale nie kosztowała dużo.Bo to zawodnik,który promował się sam.Prawie od początku kariery w hevy walczył w walkach wieczoru i zapełniał hale
Rewanż z Mollo,walka z Jenningsem,Wilderem zapewne spłaciły „promorkowi” te kilka paczek jakie wysłał Szpilce do kryminału
Natomiast pojedynek z Adamkiem to było rozbicie banku
Pan Wasilewski może być w plecy na hodowli kilku swoich „szklarniowych”zawodników ale ze Szpilki to on miał dobry piniadz
 Autor komentarza: iwoiwo
Data: 26-12-2017 21:39:13 
Jak Szpila będzie palił mosty za sobą jak dotychczas = skończy na ulicy. O jest celebrytą, do póki Yale mu pozwoli, potem będzie KSW i koniec. Będzie nikim. Ulica, dołóż do piwa etc. Tak postrzegam jego przyszłość. Szkoda. Coś mu przysłoniło rzeczywistość. Ego? Może tak, może nie. W każdym bądź razie zmarnował szanse.
 Autor komentarza: iwoiwo
Data: 26-12-2017 21:42:50 
Bez Yale Szpilka nic nie osiągnie. Będzie dorabiał zbierając złom po 50 tce. Tak ja widzę jego przyszłość. mam nadzieję, że sięmylę.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 27-12-2017 00:38:57 
Skad wniosek ze szpilka jest rozbity? Czy kiedykolwiek nie wstal poza wilerem ktory i nie twk mocnym uderzeniem skruszyl kamienny leb stiverna?
Dostawal przez pajacowanie i wstawal ZAWSZE. Adam po piereszych deskach zadal mu idealnie na brode cios ktory w zwolnieniu przestawia mu twarz a jednak nie padl tylko sie cofnal a przerwal sedzia, oczywiście za chwile by padl ale nie szastajmy stwierdzeniamim
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 27-12-2017 09:13:50 
Jeśli porównać początkową fazę kariery Joshuy i Szpilki którzy o dziwo są rówieśnikami to nie ma nawet cienia nadziej na coś więcej niż mistrzostwo europy.Szpilka zaliczał deski z zawodnikami których powinien wciągać nosem w 1-2 rundy jeśli zamierzał w przyszłości zdobywać mistrzowskie tytuły.Zbyt szybko dał się rozbić.Tylko wybitni zawodnicy są w stanie być poza zasięgiem czołówki jak Ali.Co do Artura nie zdążył on nawet wejść w swój prime wejść przez niewłaściwe prowadzenie kariery i nonszalancki styl boksowania,nie wykluczone ze zdoła się jeszcze odbudować ale ze ścisłym topem nie ma czego szukać.
 Autor komentarza: boxing
Data: 27-12-2017 12:09:01 
Maniek1986

Sam opowiadał, że się nie raz bił na ulicy, nikt zatem tak naprawdę nie wie czy nie nabawił się jakich urazów wcześniej, a piszę to z praktyki, gdyż kiedyś na jednym ze sparingów zawodnik odjechał po jednym dziecinnych z ciosów. Nawet wielu myślało, że udaje.

Natomiast po wnikliwym przepytaniu kolegów okazało się, że 3 dni wcześniej bił się na dyskotece gdzie dostał krzesłem w głowę.

A pytaliśmy dlatego, że lekarz nie mógł uwierzyć skąd krwiak na mózgu po uderzeniu w szczękę - szczękę chronioną ochraniaczem, kaskiem i ponad rozmiar-owymi rękawicami.

To tak a pro po rozbcia ...
 Autor komentarza: Mic323
Data: 27-12-2017 13:27:47 
Szpilka może mieszać ale g...o w betoniarce.
 Autor komentarza: observer
Data: 27-12-2017 15:56:11 
Lepsi od niego boksowali na jarmarkach albo w namiotach z chetnymi z publiki, za pare groszy.... w takich cyrkach objazdowych. Ten powinien wziasc pod uwage wystepy za budka z piwem dla tych kolesi co tam ciagle koczuja. Nagroda glowna to skrzynka piwa, ale tego taniego, to liga tego czlowieka
 Autor komentarza: observer
Data: 27-12-2017 15:56:31 
Lepsi od niego boksowali na jarmarkach albo w namiotach z chetnymi z publiki, za pare groszy.... w takich cyrkach objazdowych. Ten powinien wziasc pod uwage wystepy za budka z piwem dla tych kolesi co tam ciagle koczuja. Nagroda glowna to skrzynka piwa, ale tego taniego, to liga tego czlowieka
 Autor komentarza: floydbest
Data: 27-12-2017 21:03:49 
Jak dla mnie to Artur może namieszać ale na Facebooku, puki nie odłączy sie od ineternetu to ....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.