PROMOTOR SAUNDERSA: WALKA Z JACOBSEM NA NASZYCH WARUNKACH

Obóz mistrza WBO w wadze średniej Billy'ego Joe Saundersa (26-0, 12 KO) jest otwarty na walkę z Danielem Jacobsem (33-2, 29 KO), ale podkreśla, że musi się ona odbyć na jego warunkach.

- Nie chcę, żeby ktoś odniósł wrażenie, że potrzebujemy Jacobsa. Co nam po takiej walce? Jeśli do niej dojdzie, to na naszych warunkach - mówi Frank Warren, promotor mistrza świata.

Saunders wolałby boksować z Giennadijem Gołowkinem (37-0-1, 33 KO) bądź Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO), ale pięściarze ci są obecnie niedostępni, jako że w maju czeka ich walka rewanżowa.

- Billy wróci w kwietniu bądź maju. Chciałbym dla niego wielkiej walki z którymś z nich. Zły werdykt w ich pojedynku [we wrześniu sędziowie ogłosili remis w walce Canelo-Gołowkin - przyp. red.] nie pomógł, ale pewnie i bez tego zrobiliby rewanż - stwierdził Warren.

Jacobs kolejną walkę stoczy 28 kwietnia na Brooklynie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-12-2017 11:38:03 
bardzo ciekawe zestawienie, ze względu na petardę w rękawicy, a nie watę jak u Sandersa

minimalnym faworytem Jacobs, chciałbym to zobaczyć.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-12-2017 11:52:15 
Mogłaby zadecydować siła ciosu, bo Jacobs jest równie szybki co Saunders, a do tego jest znacznie inteligentniejszy w ringu od takiego Lemieux.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 22-12-2017 13:24:03 
Saunders nawet w takiej formie jak z Lemieux nie będzie miał łatwo, a i presja będzie dużo większa ze strony Jacobsa, który porusza się sporo lepiej od Kanadyjczyka. Aczkolwiek nie będę nic przewidywał, bo wszystko i tak zależy od taki jaki cygan wyjdzie do ringu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.