DANIEL JACOBS I JARRELL MILLER WRÓCĄ 28 KWIETNIA NA BROOKLYNIE

Na 28 kwietnia w hali Barclays Center na Brooklynie planowany jest powrót na ring czołowego zawodnika wagi średniej Daniela Jacobsa (33-2, 29 KO) oraz pukającego coraz głośniej do czołówki kategorii ciężkiej Jarrella Millera (20-0-1, 18 KO).

Jacobs ma nadzieję, że będzie mu dane zaboksować przed własną publicznością z Billym Joe Saundersem (26-0, 12 KO), mistrzem świata WBO.

- Daniel bardzo chce tej walki. On nie unika trudnych pojedynków. Datę 28 kwietnia mamy już w zasadzie zaklepaną i bardzo byśmy chcieli, żeby Saunders do nas przyleciał i zmierzył się z Danielem. Sądzę, że to pojedynek, który ma dla Jacobsa największy sens, ale nie wiem, czy Saunders się zgodzi - powiedział Keith Connolly, menedżer Amerykanina.

- Daniel stanowi chyba dla Saundersa zbyt duże ryzyko, ale chcemy doprowadzić do tej potyczki. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Wyślemy Saundersowi zaproszenie i zobaczymy, czy je przyjmie. Jeśli nie, to będziemy rozmawiać o planie B - dodał.

Jacobs i Miller boksowali już u swojego boku 11 listopada w Nassau Coliseum w Uniondale. Ten pierwszy wygrał wtedy z Luisem Ariasem, a drugi z Mariuszem Wachem. Miller mówił ostatnio, że w kwietniu być może zmierzy się z Dillianem Whyte'em (22-1, 16 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.