FRAMPTON-DONAIRE 7 KWIETNIA? LEPSZY DLA SELBY'EGO LUB WARRINGTONA

Zapowiadana od jakiegoś czasu walka pomiędzy Carlem Framptonem (24-1, 14 KO) a Nonito Donaire'em (38-4, 24 KO) może się odbyć 7 kwietnia w Belfaście - poinformował promotor Frank Warren.

Wcześniej, w marcu, mistrz IBF w wadze piórkowej Lee Selby (26-1, 9 KO) ma się zmierzyć z obowiązkowym pretendentem Joshem Warringtonem (26-0, 6 KO). Plan jest taki, aby latem zwycięzcy tych dwóch walk skrzyżowali rękawice na stadionie Windsor Park.

Frampton i Donaire w swoich ostatnich pojedynkach udanie powrócili na ring po porażkach. Ten pierwszy wygrał w listopadzie z Horacio Garcią, a drugi we wrześniu z Rubenem Garcią Hernandezem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-12-2017 12:06:06 
Nonito mimo że past prime, to wciąż groźny zawodnik. Stawiam w tej walce na Framptona, choć dużo większą sympatią darzę Filipińczyka. To on mnie mocniej zainteresował tymi dużo niższymi wagami 10 lat temu.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 14-12-2017 13:26:59 
@MLJ
Wlasnie mnie uswiadomiles, ze od jego walki z Vicem minela dekada... czas leci i widac to po Nonito, ktory po porazce z Rigo a nastepnie z Waltersem jest juz po prostu past, w tych wagach jest juz dziadziusiem
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-12-2017 16:32:10 
Donaire jak na dziadka ma jeszcze swoje ostatnie wydechy ale to niewątpliwie ostatnie wzloty

i wcześniej czy później a raczej wcześniej zanotuje bolesne ostateczne lądowanie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.