CRAWFORD OSTRZEGA HORNA: W NOWYM LIMICIE BĘDĘ JESZCZE LEPSZY

Jeff Horn (18-0-1, 12 KO) odprawił przed czasem Gary'ego Corcorana i obronił wczoraj po raz pierwszy tytuł mistrza świata wagi półśredniej federacji WBO. Kolejną przeszkodą ma być jeden z liderów zestawień P4P, znakomity Terence Crawford (32-0, 23 KO).

Amerykanin najpierw zdobył tytuł mistrza świata wagi lekkiej, potem powtórzył ten sukces w junior półśredniej. "Myśliwy" zunifikował zresztą wszystkie cztery pasy w limicie 63,5 kilograma. Teraz chce powtórzyć te sukcesy w dywizji półśredniej.

- Horn zrobił co musiał, ale ja jestem zupełnie innym zawodnikiem niż Corcoran. To nie ta sama klasa. Będę szybszy i silniejszy, więc Horna czeka inna walka. W wadze półśredniej będę nie tylko większy, bo za tym pójdzie również siła. Będę mocniej bił niż w limicie 140 funtów. To, czego dokonałem w wadze lekkiej i junior półśredniej, mam zamiar teraz powtórzyć również w półśredniej. Wyczyszczę kolejny limit - odgraża się Crawford.

- Ten mijający rok był dla mnie bardzo udany, ale przyszły będzie równie dobry. Wydaje mi się, że z każdym kolejnym startem jestem coraz lepszym pięściarzem i robię nieustanne postępy. W nowym limicie nic się nie zmieni - dodał 30-letni Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Riddick
Data: 14-12-2017 09:01:56 
Numer 1 p4p. Pięsciarz doskonały, który ośmieszał wtedy zajebistego Gamboe i b solidnego Postola.
Niech Lomaczenko i Garcia robią wagę, ich walki z Terrencem, Spencem, Thurmanem czy D. Garcia to by było spełnienie marzeń.
Crawford jest lepszy od wszystkich wyżej wymienionych, a będzie jeszcze lepszy.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 14-12-2017 13:22:52 
Jest swietny i szczerze mowiac walka z Hornem to bedzie mocne wejscie w ta kategorie, nie twierdze że Horn to jakis wybitny zawodnik ale jest duzy i cos tam tez potrafi, w mojej opinii zasluzenie wygral z Pacmanem i nie bylo tam wala. Pacman po prostu sie odbijal od niego, z tym ze Crawford to technicznie polka wyzej od Paca i dwie polki od Horna wiec pewnie bedzie go osmieszal o ile nie zostanie stlamszony.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 14-12-2017 13:49:05 
Zawsze lubię patrzeć jak ograniczony technicznie "siłacz" dostaje lekcję od brylantowego technika. Tak właśnie będzie w przypadku walki Horn - Crawford (jeśli do niej dojdzie).
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 14-12-2017 14:28:01 
Dokładnie siłacz dostanie lekcje boksu od Crawforda..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-12-2017 16:35:08 
Crawford to pięściarski poeta wysokich lotów, zrobi on z Horn'a głupka w ringu

Terrence to geniusz, a oglądanie go w akcji to sama przyjemność

naprawdę warto upajać się tą chwilą, bo to co prezentuje to czysta maestria.
 Autor komentarza: Kilisonel
Data: 14-12-2017 16:57:45 
Crawford jest świetny i to jest fakt faktem de facto fakt
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.