W PONIEDZIAŁEK FURY ZOSTANIE PRZESŁUCHANY PRZEZ UKAD

W poniedziałek Tyson Fury (25-0, 18 KO) zostanie przesłuchany przez Komisję Antydopingową w związku z wykryciem w jego organizmie niedozwolonych substancji. W najgorszym wypadku Brytyjczykowi grozi czteroletnia dyskwalifikacja, ale obóz "Olbrzyma z Wilmslow" liczy oczywiście na uniewinnienie i przywrócenie bokserskiej licencji.

Przypomnijmy, że zarówno Tyson, jak i jego kuzyn Hughie, zostali w zeszłym roku oskarżeni przez UKAD (Brytyjską Komisję Antydopingową) o stosowanie niedozwolonych środków po tym, jak wyniki ich próbek uzyskały pozytywny wynik. Obaj pięściarze utrzymują jednak, że są niewinni.

UKAD zarzuca Fury'emu również fakt, że ten nie poddał się dodatkowemu badaniu we wrześniu ubiegłego roku. Chcąc odzyskać licencję 29-latek będzie musiał oczyścić się ze wszystkich ciążących na nim zarzutów, w innym wypadku jego planowany od dłuższego czasu powrót na ring nie będzie możliwy.

Tyson Fury ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2015 roku, pokonując jednogłośnie na punkty Władimira Kliczko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-12-2017 21:09:14 
ta sytuacja jest tak idiotyczna, ze to sie w pale nie miesci. Niech komisja oficjalnie poda do wiadomosci co wykazala ekspertyza i ew. nalozy kare adekwatna do regulaminu lub niech sie odpieprza i zaplaca odszkodowanie za "przeciaganie" sprawy. Swoja droga, skoro obaj (kuzyni) zostali przylapani na dopingu to dlaczego jeden z nich mogl walczyc ? jakies to wszystko pokretne i to mocno
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 07-12-2017 22:33:17 
Cholerny spisek... Przecież wszyscy wiedzą, że Tyson nigdy nie ćpał, nie zamykał drzwi przed komisją antydopingową, sadło zrzucał absolutnie bez żadnego wspomagania się. Dlaczego tego chłopca nikt nie kocha?
 Autor komentarza: Poirot
Data: 07-12-2017 22:34:31 
Komisja nie ma wyjścia i musi uniewinnić TF. Gdyby okazało się, że dopuścili Furego do walki o mistrzostwo świata mimo pozytywnych wyników na obecność środków dopingujących groziłby im pozew cywilny ze strony obozu Kliczko. Gruba sprawa.

Cieszy fakt, że Fury wziął się za trening. Widać poprawę w sylwetce. Na razie treningi typowo pod zgubienie masy. Peter Fury jeszcze nie wkroczył.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-12-2017 22:52:17 
Ćpał czy zamykał drzwi przed walką ? są jakieś oficjalnie dowody/raporty na to ? po walce to niech go w dupe pocałują :D powinien nasikac w kubek zaraz po walce czy tam oddac troche krwi i po temacie - oficjalne stanowisko kontroli i do widzenia - a nie jakies komisje, tlumaczenie sie. z czego mialby sie tlumaczyc "tak tydzien po walce poszedlem w cug" i co kogo to obchodzi ?
 Autor komentarza: baxx
Data: 08-12-2017 12:12:36 
Nie ma dziwne, że Fury nie może wrócić do walk, skoro ma naprzeciw siebie Układ..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.