KOWALIOW-SZABRAŃSKI: WYNIKI OGLĄDALNOŚCI W USA

Walka o pas WBO w kategorii półciężkiej pomiędzy Siergiejem Kowaliowem (31-2-1, 27 KO) a Wiaczesławem Szabrańskim (19-2, 16 KO) osiągnęła dobre wyniki oglądalności w Stanach Zjednoczonych.

Pojedynek był transmitowany za oceanem przez telewizję HBO. Odbył się w sobotę czasu amerykańskiego, a więc w dwa dni po Święcie Dziękczynienia.

Według agencji Nielsena walka uzyskała średnią oglądalność na poziomie 869 tys. widzów. W szczytowym momencie transmisji przed odbiornikami zasiadało zaś 900 tys. kibiców To drugi rezultat w tym roku, jeśli chodzi o niepłatne transmisje HBO. Lepszy wynik miała tylko potyczka Terence'a Crawforda z Felixem Diazem, która zdobyła średnią 961 tys. widzów.

Podczas gali w Nowym Jorku Kowaliow znokautował Szabrańskiego już w drugiej rundzie. Kolejny pojedynek Rosjanin ma stoczyć w marcu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granat
Data: 30-11-2017 15:58:59 
Cóż Ukrainiec był w ringu wyraźnie większy, a mimo to szybko poległ. Trzeba przyznać że jak na dość wątłego boksera jakim jest Kowaliew, to jego naturalna siła robi wrażenie.. Śmieszą mnie opinię niektórych moich znajomych którzy podobno znają się na sportach walki, i mówią że większy i lepiej zbudowany przejedzie się po wątlejszym... A tu taki, nie pierwszy zresztą w boksie psikus....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.