JEST SZANSA NA WALKĘ DONAIRE vs FRAMPTON?

W pewnym momencie Nonito Donaire (38-4, 24 KO) był jedną z największych gwiazd boksu zawodowego bez podziału na kategorie. Teraz pozostaje nieco w cieniu, ale szuka ostatniej szansy, by w wieku 35 lat znów powrócić na usta kibiców. A taki sukces gwarantowałoby ewentualne zwycięstwo nad Carlem Framptonem (24-1, 14 KO), którego "Filipiński Flesz" wziął właśnie sobie na celownik.

Irlandczyk wrócił udanie po pierwszej zawodowej porażce jedenaście dni temu w swoim Belfaście, choć po drodze musiał podnieść się z desek. I chętnie zaboksowałby jeszcze do końca roku. Czeka również na rozstrzygnięcie starcia Lee Selby'ego (25-1, 9 KO), mistrza IBF wagi piórkowej, z Eduardo Ramirezem (20-0-3, 7 KO). Bo "Szakal" ma chrapkę na ten tytuł.

"Nie mogliśmy kiedyś dojść do porozumienia, ale teraz nie ma już przeciwwskazań, by do naszego pojedynku doszło. Mam dla ciebie respekt jako zawodnika i jeśli tylko zechcesz takiego spotkania, będę na ciebie czekał w ringu" - zaczepił potencjalnego przeciwnika Donaire. - "To rzeczywiście byłaby świetna walka" - ripostował Frampton. Być może jest więc coś na rzeczy?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-11-2017 19:26:24 
Jeżeli Donaire wykrzesa choć cząstkę dawnego siebie to rozjedzie Framptona w kilka rund.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-11-2017 20:01:43 
Oj już chyba nie te lata. Nonito mój ulubieniec (od pierwszej walki z Vicem Darczinjanem), zgasł jak żarówka po walce z rigo, a Walters przez fatalny matchmaking jego promotorów go "dobił". Frampton jest za młody i za dobry, choć te 3-4 lata temu Filipińczyk skosiłby go tym swoim firmowym lewym..
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 29-11-2017 20:54:39 
Frampton byłby do zrobienia... niestety to walka z dużym prawdopodobieństwem wałka na korzyść Framptona.
Donaire aż tak bardzo by nie przepadł, gdyby nie został okradziony ze zwycięstwa nad Magdaleno (między innymi przez znaną i lubianą Adelaide Byrd). To nadal pięściarz z dużymi możliwościami.
 Autor komentarza: Pismen
Data: 30-11-2017 06:34:40 
Co tu dużo mówić, dobra walka dla Framptona. Rywal u schyłku kariery z wielkim nazwiskiem. Carl wypunktuje Donaire, raczej nie da się złapać na żadną kontre, to inteligenty pięściarz. Choć mam wrażenie, że on już osiągnął szczyt swoich możliwości i od drugiej walki z Santa Cruzem zaczął iść w dół.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.