DeGALE: CHCĘ ZAMKNĄĆ USTA EUBANKA I JEGO OJCA

W zaledwie siedem minut rozeszły się wejściówki na zaplanowaną na 17 lutego w Manchesterze hitową potyczkę Chrisa Eubanka Jr (26-1, 20 KO) z Georgem Grovesem (27-3, 20 KO). Tymczasem czempion federacji IBF w tej kategorii James DeGale (23-1-1, 14 KO) ostrzy sobie zęby na lepszego z tej dwójki.

"Chunky" miał okazję boksować z Grovesem w maju 2011 roku, przegrywając wówczas po bardzo zaciętym boju dwa do remisu. DeGale przyznaje, że chętnie spróbuje wziąć na swoim rodaku odwet, ale jeszcze bardziej ma ochotę na potyczkę z Chrisem Eubankiem Jr.

- Rewanż z Grovesem każdy chciałby zobaczyć, tak samo jak walkę z Callumem Smithem, który jest wysokiej klasy zawodnikiem. Przyszły rok będzie należał do mnie. Eubank Jr ma zawsze dużo do powiedzenia, podobnie jego ojciec. Ich usta się nie zamykają. Chris wierzy, że jest najlepszy, ale z chęcią udowodniłbym mu, że tak nie jest - deklaruje DeGale.

- Posłuchajcie, nawet z Grovesem nie chcę walczyć tak bardzo, jak z Eubankiem. Na mojej liście są wszystkie największe nazwiska - wyjawił "Chunky".

Sam DeGale pojawi się między linami 9 grudnia w Londynie, mając za rywala Caleba Truaxa (28-3-2, 18 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 28-11-2017 21:41:05 
No i racja. Tyle gada, miał kontrakt Eubank podpisać na walkę z GGG to długopis zgubił.
Smith go ubije :)
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 28-11-2017 22:24:56 
Eubank nr 1 w GB, Grovesa ubije jak muche w kiblu, DeGale waciak nie wypunktuje młodego. A Saunders zaraz straci pas
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.