SEMINARIUM Z TRENEREM ZBIGNIEWEM RAUBO

Trzeba dbać o przyszła kadrę kraju, nie tylko trenerską, ale i zawodniczą. Najlepszym przykładem turnee Zbigniewa Raubo. Kontrowersyjny w wielu oczach trener posiada ogromne doświadczenie i niezgłębioną wiedzę praktyczną, jakże odległą od współczesnych teorii szkoleniowych, a jednak skuteczną. Ci którzy chcieli poczuć na własnej skórze tych metod, mogli w sobotę 25 listopada na sali gimnastycznej LO3 w Olsztynie, skonfrontować swoje umiejętności.

Seminarium Bokserskie z trenerem Zbigniewem Raubo, jest ciekawym doswiadczeniem dla każdego ceniącego sobie szlachetną sztukę walki na pięści, ale żeby do niej doszło, to setki godzin na sali treningowej i szkolenie techniki, aby nie rozczarować się nie tylko w swoich oczach, ale sędziów i trenerów.

Dodatkowo wizyta szkoleniowca w regionie jest dobrą okazja do konfrontacji trenerskiej, do której zachęcamy, bo nie od dziś wiadomo, że trener Zbigniew Raubo wyzwań się nie boi.
Do stolicy Warmii i Mazur zaprosił Pana Zbyszka, prezes klubu UKSW PIRS - Krzysztof Kaim.

Zajęcia trwały dwie i pół godziny, podczas których pięćdziesiąt osób zgłębiało tajniki pięściarstwa pod okiem jednego z najlepszych polskich trenerów. Zbigniew Raubo zaskoczony taką frekwencją zapowiedział kolejne wizyty w Uczniowskim Klubie Sportów Walki "PIRS" Powiat Olsztyński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-11-2017 15:41:10 
Fajna sprawa, gdyby to nie było na drugim końcu Polski sam bym chętnie poszedł..
 Autor komentarza: lewis
Data: 28-11-2017 19:28:44 
Nie macie wrazenie ze za wielkimi wasami,Raubo ukrywa brak zebow?
 Autor komentarza: starycap2
Data: 28-11-2017 23:20:43 
Dziwimy się .że nic nie znaczymy w boksie amatorskim.Ale to seminarium diametralnie tą sytuację zmieni.Widzę tu multum najmłodszych adeptów tej dyscypliny.
 Autor komentarza: Marcin77
Data: 29-11-2017 15:20:43 
Ani to ani wiele innych sytuacji nie zmieni.Moze byc tysiace chetnych ale ktos musi ich trenowac.I tu jest pies pogrzebany.Jeden Raubo to kropla w morzu.Nie ma w Polsce trenerow.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.