DE LA HOYA: MÓWIĘ SERIO, ZNOKAUTUJĘ McGREGORA W 2. RUNDZIE

44-letni Oscar De La Hoya zapewnia, że nie żartuje, kiedy mówi, że jest gotowy wrócić na ring i zmierzyć się z Conorem McGregorem, którego, jak zapowiada, znokautowałby w ciągu dwóch rund.

- Dwie rundy to wszystko, czego potrzebuję. Jedną na rozgrzewkę, a drugą, żeby go znokautować - powiedział "Złoty Chłopiec".

W grudniu minie dziewięć lat od czasu ostatniej zawodowej walki De La Hoyi, w której przegrał po ośmiu rundach z Mannym Pacquiao. Amerykanin podkreśla jednak, że już od jakiegoś czasu buduje formę i chętnie stanąłby w szranki z McGregorem.

- Mówię serio. Nikt o tym nie wie, ale trenuję od czterech tygodni i czuję się lepiej niż kiedykolwiek. Jeśli zmierzę się z McGregorem, to świetnie, a jeśli nie, to trudno. Nic w tej sprawie nie zostało jeszcze ustalone, nie ma żadnej daty. Po prostu rzuciłem mu wyzwanie, na które póki co nie odpowiedział - stwierdził.

De La Hoya zaznacza, że walka z McGregorem musiałaby się odbyć na zasadach bokserskich. Irlandczyk zadebiutował w boksie zawodowym 26 sierpnia, przegrywając w Las Vegas w dziesiątej rundzie z Floydem Mayweatherem Jr. Po walce nie wykluczał, że kiedyś znowu zaboksuje, ale w najbliższej przyszłości będzie prawdopodobnie występować w UFC, gdzie dzierży pas mistrza wagi lekkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sjerg
Data: 19-11-2017 16:27:37 
Ale to jest łeb jednak. Koks mu chyba w głowie namieszał.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 19-11-2017 18:05:31 
przez kilka miesiecy (do startu promocji ggg vs canelo 2) bedzie poza flashami dlatego pieprzy od rzeczy. takiej walki na pewno nie bedzie. Chyba, żę ODLH wrócilby na ring - ogral dwóch sredniakow, ale to jest niemozliwe.
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 19-11-2017 19:21:06 
https://mikeresponts.files.wordpress.com/2008/06/delahoyafishnet5.jpg
 Autor komentarza: RK2
Data: 20-11-2017 22:04:06 
bezczelny mydłek!! no ale co..? kasa, misiu, kasa - jak mawiał św. pamięci ( a niech mu Ziemia lekką będzie) Pan Wójcik - robiący za życia w piłce kopanej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.