ŻEROMIŃSKI CZY WIERZBICKI? JUTRO POZNAMY MISTRZA POLSKI (66,7kg)

Jedną z ciekawszych potyczek jutrzejszej gali w Częstochowie będzie walka Michała Żeromińskiego (13-2-1, 1 KO) z Łukaszem Wierzbickim (13-0, 6 KO) o wakujący tytuł mistrza Polski wagi półśredniej. Obaj zawodnicy są zmotywowani i pewni swoich argumentów.

- Wydaje mi się, że Michał to najtrudniejszy rywal w mojej dotychczasowej karierze. Na pewno najbardziej doświadczonym, przede wszystkim z ringów amatorskich. Spodziewam się ciężkiej walki, ale naprawdę głęboko w to wierzę, że wyjdę z tej walki zwycięsko. Wydaje mi się, że będzie mi leżał. Wszystko wyjdzie jednak w ringu - powiedział Łukasz w rozmowie z Arturem Łukaszewskim.

- Jestem chyba gotowy na wszystkie wersje Michała. Będzie chciał się bić, będziemy się bić. Będzie chciał się boksować, będziemy boksować. Ale ja na pewno wygram - dodał Wierzbicki.

- To niewygodny mańkut. Jest szybki, dobrze porusza się na nogach, lecz wchodzi do mojej wagi, a jestem w niej okrzepnięty. Myślę, że nie wytrzyma tempa, jakie mu narzucę. Dziesięciu rund jeszcze nie boksował i nie będzie w stanie mnie zatrzymać - ripostuje Żeromiński.

Transmisja z Częstochowy od 18:00 na Polsacie Sport. Od 22:05 dwie główne walki wieczoru - Balski vs Banks oraz Adamek vs Kassi, również na otwartym Polsacie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.