RAMIREZ POZNAŁ RYWALA NA TRZECIĄ OBRONĘ TYTUŁU

Od jakiegoś czasu było wiadomo, że czempion federacji WBO w wadze super średniej Gilberto Ramirez (36-0, 24 KO) do swojej kolejnej obrony mistrzowskiego tytułu podejdzie 3 lutego w American Bank Centre w Corpusie Christi w Teksasie. Dziś oficjalnie anonsowano nazwisko jego rywala.

Oponentem Meksykanina będzie niepokonany, ale niemający na rozkładzie żadnego poważnego nazwiska reprezentant Ghany, Habib Ahmed (26-0-1, 18 KO). Za oceanem pokaże wszystko współpracująca z grupą Top Rank telewizja ESPN.

- Habib Ahmed to niepokonany pięściarz ze świetnym rekordem. On po raz pierwszy zawalczy poza granicami swojego kraju, ale na pewno będzie przez to bardzo niebezpieczny. W końcu wie, jaka przed nim szansa. Ja będę trenował jeszcze ciężej niż zwykle, żeby udowodnić, że jestem najlepszym super średnim na świecie - powiedział Ramirez.

Podczas tej gali do pojedynku o wakujący pas federacji WBO w wadze lekkiej ma przystąpić również Raymundo Beltran (34-7-1, 21 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 14-11-2017 21:49:03 
Ten Habib ma samych bumów na rozkładzie i nigdy nie walczył poza Ghaną. Żenujący wybór.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-11-2017 22:10:27 
Ramirez jest naprawdę dobry, starcia z anonimami prestiżu mu nie przyniosą

stać go na świetny boks z najlepszymi.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 14-11-2017 22:30:39 
Dokładnie zgadzam się z postem wyżej, Ramirez ma papiery, żeby walczyć z najlepszymi.
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 14-11-2017 22:32:52 
Jasne ze w niedalekiej przyszlosci dojdzie do walk Ramireza z Canelo i GGG,pytanie brzmi ktory z nich bedzie pierwszy dla Gilberto,choc wydaje mi sie ze moze byc to kazach ktory przegra rewanz z Alvarezem na pkt.Poczekamy okolo 2lata niech GGG sie troche zestarzeje i robimy jego walke z Ramirezem,potem juz zostaje walka meksykancow miedzy sobą.
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 14-11-2017 22:42:57 
De la hoya juz wie ile trzeba poczekac aby walka urosła do maksymalnych rozmiarow :D na miejsce proponuje Texas albo Meksyk z cowboyami i corridą w tle :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.