NA ŻYWO: FIGHTERS #10 - GMITRUK, SZPILKA, JACKIEWICZ.

Poniedziałek, godzina 20:30 - to musi być FIGHTERS - Magazyn Sportów Walki. Na żywo z restauracji Champions Bar w Hotelu Marriott staną przed Wami Ewa Brodnicka i Mariusz Serafin oraz ich goście: Andrzej Gmitruk, Artur Szpilka i Rafał Jackiewicz. Czekaliście na takich bohaterów dziesiątego odcinka, a My czekamy na wasze pytania na FB SPORTY-WALKI.ORG!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 13-11-2017 20:50:26 
Ogladanie tego ...Szpilki... nie, dziekuje.
 Autor komentarza: Mars
Data: 13-11-2017 21:14:06 
Pan Serafin trochę próbuje się odciąć, chyba nie jego klimaty...
Ale duet z Ewą wziął górę...

Ona świetnie się czuje w tym prymitywnym klimacie, Serafin próbuje się dostosować... :)

"Morzna"? Można! ;)
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 13-11-2017 22:41:23 
Ja pierdole,tak mozna skomentowac ten odcinek.Jeden cały odcinek gada o ręce,w ogole to juz mysle ze caly swiat wie ze przez poputą reke przegral z Kownackim bo gdyby wtedy z reką wszystko bylo ok to nie tylko wygralby z Kownackim ale wypunktowalby Joshue i znokautowal Klitschko :D teraz reke naprawili i jest terminatorem,ja pierdole.Drugi gada ze moglby nawet walczyc dla hitlera,ręce opadaja,co oni mają w głowach kurwa mac:D odcinek dno
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 13-11-2017 23:17:47 
Dodam ze wymawianie nazwiska hitler w Polsce powinno byc zakazane,lubie Rafala ale powinien zaplacic jakąs grzywne za to co powiedzial.Proponuje oddac pieniadze dla biednych i glodnych dzieci,niech Rafal sam zadecyduje ile to bedzie.
 Autor komentarza: Boder
Data: 14-11-2017 02:33:05 
W mojej ocenie Szpilce bardziej jest potrzebny trening mentalny, bo jeżeli chodzi o wyszkolenie techniczne i fizyczne, to pod tymi względami zawsze wyglądał dobrze. Można Szpilki nie lubić za to jaki ma charakter, ale trzeba przyznać, że jest całkiem niezłym technikiem i pokazała to walka z Adamkiem i Wilderem. Zawodzi u niego przede wszystkim głowa i warunki fizyczne, których brakuje mu w wadze ciężkiej. Jeżeli te porażki coś go nauczą i mentalnie wejdzie na dobry tor, to może dać jeszcze fajne walki z topem w HW. A jeżeli dalej będzie opuszczał ręce po każdym ciosie żeby pokazać rywalowi, że może przyjmować jego ciosy, to musi się liczyć z tym, że nawet marni technicznie bokserzy będą go nokautować samą presją. Inną kwestią jest to, czy Szpila potrafi jeszcze przyjąć mocne ciosy i czy Wilder go nie naruszył.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 14-11-2017 04:45:15 
Przykre te wypociny Jackiewicza I Szpilki, czy duzo czy malo w boksie osiagneli, nie bede ocenial ale na pewno bardziej tam pasuja niz do studia, trudno sluchac tej usilnej wypociny dowcipu, ale co tam po prostu nie moje klimaty wiec po 5 min wylaczylem, zbyt ciezkie dla mnie sluchanie tych intelektualistow.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-11-2017 08:22:49 
Nie poznałem Brodnickiej po zmianie fryzury i bez cycków na wierzchu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.