SZPILKA TRENUJE Z GMITRUKIEM - KOMENTARZ MARIUSZA GRABOWSKIEGO

Andrzej Gmitruk rozpoczyna współpracę na linii zawodnik-trener z Arturem Szpilką (20-3, 15 KO). Co o tym sądzi Mariusz Grabowski, szef stajni Tymex i bliski współpracownik Gmitruka? Zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 13-11-2017 18:19:33 
No coz moze powiedziec pan Grabowski , przeciez nie prawde , narazie jest za maly zeby sobie robic z Gmitruka wroga , a pan trener pokazal ze niema wstydu , niecale 2 miesiace temu na wizji i przy Grabowskim mowil ze nie trenowalby gita bo to konkuren ja a on wspolpracuje z tymexem :) nie. Hcialby ojciec miec ludzi obok siebie ktorzy zmieniaja zdanie w 2 miechy calkowicie , poprostu z takimi ludzmi biznesu sie nie robi bo wbija ci noz w plecy na sto procent jak beda mieli w tym interes amen , wstyd panie trenerze , jak sie jest zmiennym jak choragiewka to prxynajmniej nie powinno sie dawac wywiadow w ktorych zapewnia sie o lojalnosci itp
 Autor komentarza: marcinm
Data: 14-11-2017 00:38:20 
Grabowski (mimo, że ucieka wzrokiem) mówi sensownie, typowy wolnorynkowiec - i dobrze. Daje do zrozumienia, że rozumie AG, który równolegle robi biznes na dwóch plaszczyznach [na granicy konfliktu interesów] i że AW jest mało skory do kompromisu. Szpila go po prostu nie obchodzi bo skoro nie ma z nim podpisanych papierów i wie, że nie ma na to na razie szans to jest dla niego po prostu zawodnikiem (pracownikiem konkurenta, który ostatnio stracił sporo na wartości. Szkoda, że boks światowy nie wygląda na podobnych zasadach jakie proponują Grabowski i Borek - przynajmniej oficjalnie - tj. kontrakt na jedna walkę, umowy słowne itd. fajnie to się odbiera.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 14-11-2017 04:53:23 
Ojciec, dodaj do tego historie Gmitriuka z Wachem I uzyskasz pewnosc iz tego pana, wybranego przez wielu forumowiczow najlepszym polskim fachowcem bokserskim, nie bedziesz chcial miec nie tylko jako przyjaciela ale nawet taki znajomy Ci niepotrzebny.
 Autor komentarza: straightblows
Data: 14-11-2017 12:34:32 
Grzywa, święte słowa!!!
 Autor komentarza: starycap2
Data: 14-11-2017 16:24:49 
Całkowita zgoda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.