KOMENTATOR HBO: JESZCZE ZA WCZEŚNIE NA JOSHUA-WILDER

Jim Lampley, wieloletni komentator telewizji HBO, jest pod wielkim wrażeniem Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) i przypuszcza, że Anglik jeszcze długo będzie zasiadać na tronie wagi ciężkiej.

- Są trzy czy cztery rzeczy, które skłaniają mnie, by myśleć, że Anthony Joshua jest tak prawdziwy, jak to tylko możliwe. Po pierwsze, za walkę z Kliczką zarobił 20-25 milionów dolarów, a nadal żył z matką w mieszkaniu na północy Londynu. To niesamowite. Po drugie, sposób, w jaki wyszedł do 90 tys. ludzi na Wembley, sposób, w jaki przesuwał wzrok po widowni... Jakby mówił: "Zobaczcie, co osiągnąłem". Taka świadomość w wieku 27 lat to coś wyjątkowego. Ma wielki umysł, wielką osobowość, jest bardzo spokojny, opanowany. Byłbym bardzo zaskoczony, gdyby Anthony Joshua nie osiągnął historycznych sukcesów w wadze ciężkiej - stwierdził amerykański komentator.

Joshua, właściciel pasów IBF i WBA, ma się zmierzyć w przyszłym roku w pojedynku unifikacyjnym z czempionem WBC Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO). Lampley czeka na to starcie, choć jednocześnie przyznaje, że wymaga ono jeszcze trochę promocji.

- Myślę, że świat nie wie jeszcze dostatecznie dużo na ich temat. Mówię o świecie poza boksem. Ludzie muszą się trochę więcej dowiedzieć o Joshui i Wilderze. Nie jest potrzebny jakiś długi okres, kolejne dwa lata czy coś w tym stylu, ale nie jestem pewien, czy to powinna być kolejna walka - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Daihacu
Data: 13-11-2017 12:26:36 
W boksie psychika jest czasem ważniejsza niż umiejętności.
Na sparingu wygrają umiejętnosći a przy 90 tysięcach widzów psychika ma ogromne znaczenie.
 Autor komentarza: Boss78
Data: 13-11-2017 13:12:01 
Dla mnie Wilder to kanalia i tchurz i nie wierze ze zaboksuje z Antkiem..bedzie sie promowal na organizowaniu tej walki krzyczal jak to Antka zleje a na koniec cos wymysli w sie wywinie by wrucic do obijania ogorkow
 Autor komentarza: rocky86
Data: 13-11-2017 13:22:06 
O ile sobie przypominam to SHO ma jeszcze AJ na wyłączność w USA na jeszcze jedną walkę, więc z punktu widzenia HBO odpowiednim terminem będzie moment w którym to HBO będzie mogła coś szarpnąć z tego tortu, czyli na pewno nie następna walka :-)
 Autor komentarza: pankracy
Data: 13-11-2017 14:04:32 
Jeżeli do walki nie dojdzie w 2018 roku to będę bardzo ździwiony ponieważ Wilder w 2019 będzie miał już 34 lata na karku i chłop po prostu może się zacząć sypać (zresztą można zauważyć że już teraz praktycznie po każdej walce ma jakieś problemy) tak jak David Haye.Żeby później tylko nie było płaczu i zgrzytania zębami, że walka odbyła się za późno tak jak w przypadku Mayweather vs Pacquiao.
 Autor komentarza: pankracy
Data: 13-11-2017 14:05:46 
.......gdzie jeden z zawodników był już past prime.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-11-2017 16:59:21 
Odbędzie się w 2018, Hype już sięga apogeum, przedłużanie w nieskończoność maszyny marketingowej

tylko spowoduje niższe zainteresowanie, a nie o to przecież chodzi promotorom i telewizji.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 13-11-2017 19:03:39 
Wcale sie nie zdziwie jak do tego starcia nie dojdzie ,AJ ma wiele mozliwosci i akurat jemu Wilder jest niepotrzebny do zarobienia duzych pieniedzy,a dodatkowa podobno wraca Fury.
Starcie AJ vs Tyson jest najbardziej pozadanym i zyskownym zestawieniem ,a Bumobij gdzies po drodze albo wcale ,zreszta Amerykan nie zasluguje na taka walke ,majac 2 razy wiecej walk od AJ nie ma NIKOGO powaznego na rozkladzie ,a najlepiej co robi to krzyczy i blaznuje .Pomijajac aspekt finansowy to Wilderowi AJ tez nie jest potrzebny ,bo obijajac bumow do konca kariery zachowa zero w rekordzie ,a Amerykany napisza historie po swojemu jak zwykle i Wilder bedzie wielkim mistrzem ,bez duzych walk
 Autor komentarza: starycap2
Data: 14-11-2017 09:28:29 
Czyli i ten wielki specjalista od wyszczamia dziury w śniegu ma obawy o wynik spotkania na dzisiaj z Wilderem. Ale głupi artykuł napisać można jaki to AJ mocny ale jeszcze nie teraz.
 Autor komentarza: holy
Data: 14-11-2017 09:38:20 
Powiedzcie mi, bo sprawa ucichła, co zapisał Kliczko na pendrivie przed walką z Joszuą?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.