JACOBS POLECI DO KANADY, BĘDZIE CHCIAŁ ZWYCIĘZCY SAUNDERS-LEMIEUX

Daniel Jacobs (33-2, 19 KO) bez problemów pokonał nad ranem Luisa Ariasa (18-1, 9 KO), a teraz zaczyna już myśleć o kolejnych pojedynkach. Na celowniku Amerykanina jest zwycięzca zaplanowanej na 16 grudnia walki Saunders-Lemieux o pas WBO w kategorii średniej.

- Ta walka ma najwięcej sensu. Polecę do Kanady i rzucę wyzwanie zwycięzcy. Zresztą już wcześniej domagałem się walki z obydwoma, ale mówili wtedy, że mają inne plany. Niech teraz zrobią swoje, a potem lepszy niech się ze mną zmierzy. Jeśli znowu odmówi, będziemy wiedzieć, że się po prostu boi - oświadczył "Miracle Man".

30-latek chciałby też skrzyżować rękawice z Giennadijem Gołowkinem (37-0-1, 33 KO), z którym w marcu br. nieznacznie przegrał na punkty, lub Saulem Alvarezem (49-1-2, 34 KO). Wie jednak, że taka walka jest w tej chwili mało prawdopodobna, dlatego skupia się na Saundersie i Lemieux, o których mówi, że są zawodnikami zdecydowanie niższej klasy niż ww. dwójka.

- To nie ten poziom, absolutnie. Z całym szacunkiem. Saunders to bardzo dobry bokser, a Lemieux to bardzo dobry puncher. Sądzę jednak, że obaj są ograniczeni. Ja mam więcej atutów, jestem bardziej wszechstronny - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-11-2017 16:13:49 
Lemieux vs Jacobs na pierwszy rzut oka tam nokaut wisiałby w powietrzu

zakładając, iż do takiej konfrontacji rzeczywiście dojdzie, ale równie dobrze

mógłby być z wielkiej chmury mały deszcz, pożyjemy-zobaczymy ja z wielką chęcią

zobaczyłbym ich poczynania w ringu.
 Autor komentarza: MONTE
Data: 12-11-2017 17:45:37 
Lubię obydwu, mam nadzieję, że to nie będzie Saunders
 Autor komentarza: starycap2
Data: 14-11-2017 16:44:18 
Lemieux bije z obu rąk mocno ale GGG poradził sobie jedną ręką.Saunders to ten chyba wypykał młodego gniewnego i niezłego Eubanka.Obaj nie mają startu do Jacobsa w formie z GGG.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.