JARRELL MILLER: NIE DBAM O WAGĘ, WYGRAM Z WACHEM

W poprzedniej walce Jarrell Miller (19-0-1, 17 KO) zanotował aż 135 kilogramów. Kiedy ogłoszono jego walkę z Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO), Amerykanin zapowiedział, iż wniesie do ringu około 125 kilogramów. Ale tuż przed ceremonią ważenia stwierdził, że na dobrą sprawę to, ile będzie ważył, nie będzie miało kluczowego znaczenia.

- Wniosę mniej niż 270 funtów - zapewniał "Big Baby". Z kolei z jego obozu wypłynęły informacje, że tych funtów będzie nieznacznie ponad 280.

James Douglas, Kirk Johnson, Buster Mathis czy Chris Arreola - to zawodnicy, którzy niewątpliwie dysponowali wielkimi umiejętnościami, ale nie potrafili kontrolować swojej wagi. Czy Miller pokaże pełnię swojego potencjału, czy za kilka lat wytkniemy mu, że "przejadł" swoją karierę? On sam wydaje się bagatelizować sprawę.

- Już jako dzieciak miałem niezły brzuszek, wisiały mi cycuszki, ale i tak stawałem naprzeciw pięknie umięśnionych chłopaków i łamałem ich jednego po drugim. Skopałem im tyłki. Jestem więc przyzwyczajony do tego, że muszę coś udowadniać w walce z rywalami, którzy fizycznie wyglądają znacznie lepiej niż ja. Kiedy inni pytają mnie o moją wagę, odpowiadam, że tak naprawdę nie dbam o to. Wciąż mam przecież jeden z najlepszych lewych prostych na świecie. Potrafię naprawdę dużo, tylko nie miałem dotąd okazji tego pokazać - dodał Miller.

- Nie widzę problemu. Bo nawet jeśli Jarrell był ciężki na wadze, to nigdy nie był ciężki w ringu. A to jest dla mnie najważniejsze. Dodatkowo to był najlepszy dotąd obóz i nie widziałem go jeszcze w takim gazie jak teraz - wtrącił Dmitriy Salita, współpromotor pięściarza z Brooklynu.

Amerykanin nie tylko chce pokonać Wacha, ale również dokonać tego, co dotąd nie udało się nikomu, czyli złamać naszego olbrzyma.

- To twardziel, który ma szczękę z granitu, jednak gdy się dokładnie przeanalizuje jego rywali, to nie spotkał się dotąd z nikim tak agresywnym jak ja. Wiem co on może zaproponować, a co ja wniosę do ringu, dlatego też jestem pewien wygranej - dodał przeciwnik Polaka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: damian376
Data: 10-11-2017 20:17:21 
Już odbyło się ważenie. Miller 128,5, więc rzeczywiście spadł z wagi. Wach natomiast chyba nigdy nie był tak ciężki 121,5 kg.
 Autor komentarza: iwoiwo
Data: 10-11-2017 20:19:24 
Niestety Wach także waży dużo za dużo.
 Autor komentarza: un4given
Data: 10-11-2017 20:21:46 
Masa cały czas bo życie jest zbyt krótkie żeby być małym :)

Chciałbym inaczej ale... Wach będzie robił za przybory :(
 Autor komentarza: damian376
Data: 10-11-2017 20:21:47 
Niestety oznacza to, że wolny Wach będzie teraz nieruchomy praktycznie. Wszystko wskazuje że na punkty wygra Miller. Wątpię, że powali Polaka, na dodatek z taką wagą, a szczękę Mariusz ma jak , granitu. Ale Miller spokojnie będzie wygrywał każda rundę i obijał go.
 Autor komentarza: un4given
Data: 10-11-2017 20:28:15 
Widać "Babcia Malina" dba o Mariusza co by chłopak nie zmarniał :)
 Autor komentarza: magic19
Data: 10-11-2017 20:47:51 
Mariusz to nie Wład Kliczko i nie jest cały rok w treningu wiemy wszyscy jaki ma zapał do pracy a i funfel wilk nie jest gościem co Mariusza zmotywuje do wielkiej pracy no i wszyscy zapominają,że Wach ma już 38 lat na karku :) i wiele wojen długodystansowych z mocno bijącymi rywalami także nie oczekujemy cudów ale w jego wieku jak sobie przypomnę to formę spadkową zaliczało wielu Adamek bez szybkości okrutnie obijany przez Głazkova nawet taki atleta jak David Haye :) Wach wyłącznie przez swoje warunki i gabaryty jakoś nie pada ale szybkości i wielkiej aktywności to ja się jutro nie spodziewam bo jej X lat temu nie było to dlaczego ma być teraz jak ma 38 lat:) może mu wejdzie jakiś mocniejszy cios jak grubas się wypompuje:) to wszystko na co liczę jutro.
Słuchać tego grubasa nie mogę,oglądałem przed chwilą wywiad z tym tłuściochem i gość mówi że Parker z nikim nie walczył tylko z samymi bumami i ma pas bo nie miał żadnych wyzwań a ten tłuścioch niby z kim walczył oprócz futbolisty boksującego kilka lat? Takich osłów najbardziej nie dzierżę mam nadzieję,że go ktoś mocno pokarze bo żaden z niego miszcz:)
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 10-11-2017 20:55:26 
Jak walczyl w k1 nie wyl az taki duzy
 Autor komentarza: magic19
Data: 10-11-2017 20:59:51 
Maniek też był prosiak :)
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 10-11-2017 21:48:10 
Ale nie az taki. Nie mniej jednak duzo nizszy od wacha i ciezwzy a nie wyglada gorzej
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.