SZYKUJE SIĘ STARCIE DWÓCH SZWEDZKICH OLBRZYMÓW?

Otto Wallin (18-0, 12 KO) oraz Adrian Granat (14-1, 13 KO) byli szykowani na nową siłę europejskiej wagi ciężkiej i choć temu drugiemu nieoczekiwanie podwinęła się noga w starciu z Aleksandrem Dimitrenką, to wciąż wiązane są z nim spore nadzieje. Wygląda na to, że już wkrótce obaj pięściarze mogą stanąć naprzeciw siebie.

Panowie są najwyżej notowani w rankingu po pas EU (Unii Europejskiej). To byłaby prawdziwa wojna o Szwecję. Dwóch wysokich i mocno bijących rodaków, których dzieli zaledwie pół roku, miałoby zaboksować o wakujący tytuł EU na początku przyszłego roku. Wallin już się zgodził, Granat podobno na dniach ma również wydać pozytywną opinię.

- To będzie wielkie wydarzenie dla boksu w naszym kraju. Jesteśmy winni kibicom wskazanie tego jednego, najlepszego. Czekałem od dawna na taki pojedynek, gdyż Granat opowiadał o mnie w przeszłości niemiłe rzeczy. To podobno ma być dla niego łatwa walka, więc zapraszam. Sprawdźmy, czy nie rzuca słów na wiatr i czy się nie przestraszy - mówi Wallin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Tomasinho
Data: 08-11-2017 19:30:48 
Co za analfabeta pisał artykuł? Piszę się: 'powinęła', a nie:'podwinęła'...
 Autor komentarza: matd
Data: 08-11-2017 19:36:49 
O! takie pojedynki sa spoko. Dwoch gosci o podobnej klasie sportowej,w podobnym wieku,dwoch duzych..Fajne zestawinie,choc osobiscie pewnie skonczy sie na tym,ze finalnie ubiją po jkaims kotlecie na tej samej gali.. Zawsze w decydującym momencie aspekt biznesowy zniecheca promotorow,managerow itp. W takiej potencjalnej walce stawialbym jednak na Grnata - mimo tej okropnej wpadki z Dimitrenką.
 Autor komentarza: adambw
Data: 08-11-2017 21:10:10 
moze mu sie powinela a pozniej podwinela jak upadal....
 Autor komentarza: stoper44
Data: 09-11-2017 00:37:32 
podwinięta noga, a to ciekawostka. Może jest jakiś filmik z tą nogą? brawo autor .Ty do przedszkola chodził?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.