RANKING IBF: WCIĄŻ PIĘCIU NASZYCH

Organizacja International Boxing Federation zaktualizowała swój ranking. Na listach zobaczymy te same pięć nazwisk, które widzieliśmy miesiąc temu, choć niektórzy zmienili swoje notowania.

W wadze ciężkiej naszym jedynakiem pozostaje Mariusz Wach (33-2, 17 KO), który poprawił swoje akcje i obecnie zajmuje dziewiąte miejsce. Jego sobotni rywal Jarrell Miller jest piąty.

W kategorii junior ciężkiej siódmy Krzysztof Głowacki (28-1, 18 KO) oraz ósmy Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) bez zmian. Spadek z pierwszej pozycji na dwunastą zanotował natomiast znokautowany przez mistrza IBF Krzysztof Włodarczyk (53-4-1, 37 KO).

Maciej Sulęcki (26-0, 10 KO) po wygranej wojnie z Jackiem Culcayem podskoczył z siódmego na piąte miejsce w dywizji junior średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 07-11-2017 13:41:51 
nasi najlepsi w rzeczywitości są gdzieś poza pierwszą 50-tką .... Pan Wach w dwóch przegranych walkach razem wziętych zadał może z 10 ciosów .... nie licząc innych kategorii wagowych ... gdzie dobrze zapowiadający się pięściarze walczą tylko w Polsce i najlepiej nigdzie więcej...
Starzejący się już Włodarczyk przegrywa z Gassijewem , gdzie były mistrz świata Głowacki schodzi na drugi plan, czyli kasiora i znajomości... nic nie mają wspólnego z poziomem sportowym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.