BRAEHMER NIE ZAMIERZA LEKCEWAŻYĆ BRANTA

Przed nami już ostatni ćwierćfinał turnieju World Boxing Super Series. W najbliższy piątek w Schwerinie Juergen Braehmer (48-3, 35 KO) podejmie niepokonanego i chyba trochę niedocenianego Roba Branta (22-0, 15 KO). Reprezentant Niemiec zapowiada, że choć jego rywal nie jest pięściarzem powszechnie znanym, to w najmniejszym stopniu nie zamierza go lekceważyć.

- Nigdy nie lekceważyłem żadnego z rywali, nie będę również lekceważył Branta - powiedział na dzisiejszym treningu medialnym Braehmer.

- Brant w czasach amatorskich wygrał "złote rękawice", a poza tym wszyscy trzej rozstawieni pięściarze z turnieju World Boxing Super Series nie chcieli go wybrać na swojego rywala. To mówi samo za siebie. Czuję się dobrze i jestem gotów aby pokazać to, że jestem najlepszy. Przewiduję dla Branta bardzo ciężką noc - obwieścił Jurgen Braehmer.

Przypomnijmy, że zwycięzca piątkowej potyczki Braehmer-Brant w półfinale turnieju spotka się z Callumem Smithem.

- W tym pięknym mieście naprawdę czuć zainteresowanie naszą walką. Zwyciężając Braehmera będę musiał rozczarować wielu ludzi. Nie lubię oglądać się na swojego przeciwnika. Głęboko wierzę, że jestem w stanie wygrać ten turniej i zabrać trofeum im. Muhammada Alego do domu - stwierdził pięściarz ze Stanów Zjednoczonych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 24-10-2017 22:50:19 
Breahmer kapitalny technik, ale najlepsze lata ma za sobą. Brant dla mnie faworytem..
 Autor komentarza: Clevland
Data: 24-10-2017 23:33:57 
Rob ma "wściekłe pięści". Juergen zmarnował kilka lat swojej kariery.
Rob zamęczy Juergena, chyba że mańkut będzie dla niego przeszkodą.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 25-10-2017 07:11:18 
"Breahmer kapitalny technik, ale najlepsze lata ma za sobą. Brant dla mnie faworytem.."
Czy ja wiem czy taki technik?;))
Raczej twardy bijok z ciosem i parciem na rywala..Tak czy tak swoje najlepsze lata ma za sobą..
 Autor komentarza: adambw
Data: 25-10-2017 19:42:07 
Rozmawialem z Jurgenem na gali Eubanka ,jest dosc dobrze przygotowany i pewny siebie.ten chlopak potrafi zaskoczyc to Taki dobrze wyszkolony mankut i ma czym uderzyc.szkoda ze wczesniej tez uderzal czesto na ulicy...to troche drugi Taki Rocchigiani.....
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 25-10-2017 21:01:58 
Ja jestem fanem stylu walki jaki prezentuje Breahmer. To bardzo dobry technik z dużym doświadczeniem, ale trzeba sobie powiedzieć szczerze - Breahmer nie walczył od ponad roku, w dodatku ostatnią walkę przegrał, nabawił się w niej kontuzji, a teraz z wieku 38 lat zbija do kategorii super średniej - tych niekorzystnych czynników dla Niemca jest wiele. Jeszcze trzeba dodać, że Rob Brant wydaje się być dobrym pięściarzem, ale jeszcze nie wiemy zbyt wiele o nim. Ja będę trzymał tradycyjnie kciuki za Breahmera.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.