KOWNACKI WRACA W STYCZNIU, NA MOMENT WPADNIE DO ADAMKA

Adam Kownacki (16-0, 13 KO) najpierw w styczniu zastopował w drugiej rundzie Joshuę Tufte'a (TKO 2), a w lipcu Artura Szpilkę (TKO 4). W tym roku już nie zaboksuje, ale wystąpi zaraz na początku przyszłego.

- Wracam w styczniu, prawdopodobnie pod koniec stycznia - mówi "Babyface", pięściarz urodzony w Łomży, a żyjący od lat za oceanem, konkretnie na Brooklynie. Obecnie to jeden z najlepszych zawodników świata wagi ciężkiej.

Zanim Kownacki poleci na sparingi do Rosji do Aleksandra Powietkina (32-1, 23 KO), na moment wpadnie również pomóc Tomaszowi Adamkowi (51-5, 30 KO), który przygotowuje się w Łomnicy do starcia z Fredem Kassim (18-6-1, 10 KO). Pojedynek odbędzie się 18 listopada na gali w Częstochowie, a Adam będzie gościem honorowym tej imprezy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: magic19
Data: 24-10-2017 20:47:48 
dlaczego nie wklejacie tych filmików? Adam jak zwykle klasa sama w sobie ,super.że jedzie do Povietkina a sparingi niech chłopak chłonie wszystko wiedzę plus doświadczenie od takich starych wyg jak Povietkin czy Adamek
Adaś jesteśmy z Tobą!!!! :))))
https://youtu.be/7imgYkOi-GM
 Autor komentarza: rozowyAdolf
Data: 24-10-2017 22:59:24 
Lubie tego chlopaka. Skromny i ciezko pracuje. Niech sparingi z Powietkinem i Adamkiem przyniosa mu korzysci. Powodzenia Adam.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.