GRABOWSKI SIĘ ZGODZIŁ - JEŻEWSKI ZAWODNIKIEM PIWKA

Nikodem Jeżewski (12-0-1, 7 KO) doszedł do porozumienia z dotychczasowym promotorem, Mariuszem Grabowskim. Obaj panowie poszli sobie na rękę i od teraz pięściarz kategorii junior ciężkiej będzie współpracował z Marcinem Piwkiem.

Pięściarz z Kościerzyny pierwsze walki toczył na galach Krystiana Cieśnika, który współpracował z kolei z Grabowskim. Z czasem Grabowski stał się jedynym opiekunem zawodnika, organizując mu dziesięć potyczek. Ale po wygranej nad Letrem pod koniec 2015 roku ich relacje się popsuły.

Jeżewski wrócił w grudniu 2016 roku na gali Andrzeja Wasilewskiego, po tym, jak zgodę na to wyraził Grabowski i wziął swój przynależny mu procent z gaży. Po wrocławskiej gali zawieszono jednak i Nikodema, i jego rywala - Michała Cieślaka, za stosowanie niedozwolonych środków. Wkrótce kara Nikodemowi się kończy, a pozostawała niewyjaśniona sprawa z promotorem. Ostatecznie Grabowski porozumiał się z Piwkiem i od teraz Jeżewski będzie boksował pod banderą nowej stajni.

- Ja nie mogłem tak po prostu odpuścić i pozwolić odejść zawodnikowi, skoro wcześniej władowałem w niego sporo pieniędzy. Z drugiej strony nie jestem zawistny i nie chciałem wciąż młodemu przecież chłopakowi blokować kariery, a musiałby pauzować jeszcze półtora roku. Doszliśmy więc do ugody, dzięki czemu Jeżewski będzie mógł od teraz startować na galach pana Piwka. Mam nadzieję, że w przyszłości dojdzie do jego walki z Adamem Balskim, bo proponowałem już w przeszłości taki pojedynek. Nikodem powtarza wszędzie, że jest gotów na każdego, być może więc na kolejnej gali Polsat Boxing Night dojdzie do ich spotkania - powiedział szef grupy Tymex Boxing Promotion.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: skud
Data: 23-10-2017 18:17:16 
Zobaczycie ze Jezewski ,jest w stanie wygrac ze wszystkimi w Crusier ,moze jeszcze nie Glowka!Chlopie ,bierz walki i wygrywaj , wypad do UK.jak ,tam przebijesz sie do Top 10 to juz kasa ,super!
 Autor komentarza: legos
Data: 23-10-2017 19:07:47 
Hmm skoro nie potrafił wygrać z kimś takim jak Cieślak to zrobi go jeszcze pewnie przynajmniej 4-5 zawodników.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 23-10-2017 22:18:20 
Ma 26 lat wiec stary nie jest, ogarnie się z soczkami, złapie trochę doświadczenia i na pewno zdziała coś w okolicach topu
 Autor komentarza: khorne
Data: 24-10-2017 08:21:56 
Grabowski po propozycji walki Sęka z jego gwiazdą Parzęczewskim szybko nabrał wody w usta ;/
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.